Aktualności

Rapid Spaceback super samochodem rodzinnym!

Gala wręczenia nagród na Superprodukt Mam Dziecko odbyła się 7 stycznia w Teatrze Kamienica w Warszawie. Celem dwunastej edycji konkursu była promocja produktów, które jak najlepiej służą zdrowiu i rozwojowi dzieci, a także ułatwiają życie młodym rodzicom. W kategorii Samochód Rodzinny zwyciężyła ŠKODA Rapid Spaceback.

„Wybór ŠKODY Rapid Spaceback, jako samochodu rodzinnego, to bardzo miłe wyróżnienie. ŠKODA Rapid Spaceback doskonale odpowiada na potrzeby rodziców i dzieci, więc cieszymy się, że Jury dostrzegło ten potencjał w naszym samochodzie” – mówi Michał Cabaj, Kierownik ds. PR marki ŠKODA.

ŠKODA Rapid Spaceback to samochód, w którym młodzieńczy charakter idzie w parze z pragmatycznymi, przemyślanymi rozwiązaniami. Producent jak zawsze zadbał o wysoką jakość wykonania i wykorzystanie najnowszej technologii z zakresu bezpieczeństwa. Rapid Spaceback to idealna propozycja dla rodziców, którym zależy na bezpieczeństwie, oszczędnych silnikach, niskich kosztach użytkowania, przemyślanych rozwiązaniach, przestronnym wnętrzu i bogatym wyposażeniu.

Za ŠKODĄ Rapid Spaceback, jako samochodem rodzinnym, przemawia dodatkowo największa w klasie ilość miejsca dla pasażerów z przodu i z tyłu oraz – jak na prawdziwą ŠKODĘ przystało – jeden z największych bagażników w swojej klasie. W tym przypadku oznacza to pojemność 415 litrów (1 380 litrów przy złożonej tylnej kanapie).

Spośród 235 produktów wyboru najlepszych dokonało Jury, w którym zasiadali specjaliści z zakresu pediatrii, neonatologii, ginekologii, dermatologii, ortopedii, aktorka Katarzyna Cichopek oraz redaktor prowadząca „Mam Dziecko”, Magdalena Chomicka.