ApexWerk Racing wygrywa w debiucie. Mocny początek sezonu WSMP
Debiut i od razu zwycięstwo. Zespół ApexWerk Racing rozpoczął sezon Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski od wygranej w klasie D4 GT4 podczas wyścigu Endurance na Torze Poznań.
Dowiedz się więcej













