Aktualności

Leasys i SsangYong rozpoczynają długofalową współpracę

Leasys Polska i SsangYong Auto Polska zawarły długoterminową umowę współpracy. Pierwszym efektem partnerstwa jest zakup przez Leasys dwudziestu siedmiu sztuk modelu Tivoli, które w ostatnich dniach zostały przekazane w jednym z autoryzowanych salonów SsangYong. Podczas uroczystego przekazania samochodów, obecnością zaszczycili Prezes Zarządu Leasys Polska, Bartłomiej Brzozowski oraz Dyrektor Handlowy SsangYong Auto Polska, Kamil Duplaga.

Kamil Duplaga – Dyrektor Sprzedaży SsangYong Auto Polska: Zacieśniamy współpracę z polskim oddziałem Leasys, oferującym szereg nowoczesnych rozwiązań wynajmu długoterminowego, które coraz bardziej zyskują na popularności. Dzięki partnerstwu z Leasys jeszcze większa grupa klientów rozpocznie swoją przygodę z najstarszą koreańską marką motoryzacyjną – SsangYong. W ciągu kilku tygodni od podpisania umowy współpracy, możemy przekazać pierwszą pulę 27 samochodów. Dzięki dobrej dostępności modeli SsangYong z możliwością szybkiego odbioru, jeszcze w lipcu planujemy dostarczyć kolejną transzę 20 samochodów do dyspozycji partnera.

Leasys wybrał z gamy SsangYong kompaktowego SUV-a Tivoli – wygodny, dynamiczny i bardzo przestronny jak na swoje zewnętrzne gabaryty, samochód. Jego wyposażenie standardowe obejmuje m.in. siedem poduszek powietrznych, asystenta pasa ruchu czy system rozpoznawania znaków drogowych. Czterocylindrowa turbodoładowana jednostka napędowa o mocy 163 koni mechanicznych dostępna jest z instalacją LPG, a napęd 4×4 oraz 6-biegowa, japońska automatyczna skrzynia biegów Aisin są dostępne w każdej wersji wyposażenia, podobnie jak 10-calowy wyświetlacz z Android Auto i Apple Carplay. Ssangyong Tivoli objęte jest bezpłatną, 5-letnią fabryczną gwarancją.

Bartłomiej Brzozowski, Prezes Zarządu Leasys Polska Sp. z o.o.:  Ta współpraca to dla Leasys Polska kolejny kamień milowy w budowaniu pozycji sprawdzonego dostawcy wynajmu długoterminowego na rynku polskim. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w tak krótkim czasie od rozpoczęcia współpracy Leasys Polska Sp. z o.o. z SsangYong Auto Polska Sp. z o.o. doprowadziliśmy wspólnie do zawarcia kontraktu na 47 sztuk  z jednym z naszych kluczowych klientów, gdzie już wydaliśmy 27 samochodów, a kolejnych 20 będzie dostarczonych wkrótce.  W ramach współpracy i naszej oferty wynajmu długoterminowego będziemy realizować kolejne, potwierdzone już dostawy do naszych klientów.