Aktualności

Eleganckie przyciski w nowym Amaroku

Już 7 lipca swoją cyfrową premierę świętować będzie nowy Amarok – nowy pick-up segmentu premium marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Obok wielu ciekawych rozwiązań i innowacji technicznych, takich jak światła LED, czy pionowy wyświetlacz dotykowy, we wnętrzu na nowo zinterpretowano stylistycznie klasyczne przyciski, pokrętła i przełączniki.

W segmencie jednotonowych pick-upów czasami wszystko musi dziać się szybko. Jak to dobrze, że można wywołać kluczowe menu na wyświetlaczu centralnym po prostu naciskając przycisk lub przekręcając przełącznik. Funkcjonalność nie stoi w sprzeczności z atrakcyjnym wyglądem
i przyjemnym dotykiem. Dowodem na to są znajdujące się pod panelem sterowania nowego Amaroka przełączniki i przyciski o eleganckim wyglądzie aluminium i teksturowej powierzchni, pokazane w nowym filmie teaserowym.

Nowy pick-up segmentu premium marki Volkswagen Samochody Dostawcze wspomaga swoich kierowców wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Liczne nowe systemy wspomagania kierowcy – w tym dwadzieścia, które w Amaroku są nowością – wymagają przejrzystej struktury, tak by umożliwić ich łatwą obsługę i precyzyjną regulację. Volkswagen Samochody Dostawcze zastosował w Amaroku połączenie funkcji cyfrowych
i optymalnie ergonomicznie skonfigurowanych przycisków i pokręteł, które są intuicyjne w obsłudze. W ten sposób można bezpośrednio sterować funkcjami parkowania, klimatyzacją, światłami awaryjnymi lub trybami jazdy ważnymi zarówno podczas przejazdów po równych drogach, jak i w terenie.

Obok zaprezentowanych już świateł „IQ.Light”, efektownie wytłoczonego napis „Amarok” na tylnej klapie oraz nowego, pionowo ustawionego wyświetlacza środkowego, przyciski i pokrętła organicznie wpisują się we wnętrze nowego pick-upa. Krótki film pokazuje jak stylistyka marki Volkswagen Samochody Dostawcze doskonale podkreśla te atuty.