Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Gry

Poczuj dreszcz emocji w premierowej zapowiedzi F1 22

Codemasters® razem z Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) zaprezentowały premierowy trailer do F1® 22 przed premierą cyfrowej wersji Champions Edition, która rusza już dziś na PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One oraz PC. Zapowiedź wideo z udziałem ambasadora F1® 22, Charlesa Leclerka skupia się na niesamowitym uczuciu siedzenia za kierownicą bolidu Formuły 1® oraz na rywalizacji z najlepszymi kierowcami w motosporcie.

„Nie możemy się doczekać, aż gracze wskoczą do gry, a zwiastun doskonale oddaje emocje związane z rywalizacją na najwyższym poziomie w walce o mistrzostwo świata” – powiedział Paul Jeal, F1 Senior Franchise Director w Codemasters. „Gracze zajmą swoje miejsca w nowej erze Formuły 1 i poczują emocje związane z prowadzeniem bolidu do granic możliwości i jeszcze dalej”.

F1® 22  pozwala graczom przeżyć życie kierowcy Formuły 1® na torze i poza nim. Oprócz rywalizacji o Mistrzostwo Świata FIA 2022™ w nowych, rewolucyjnych bolidach zaprojektowanych z myślą o większej rywalizacji, gracze mogą teraz uzyskać nagrody poza torem dzięki wprowadzeniu trybu F1® Life. Nowe centrum społecznościowe pozwala graczom spersonalizować swojego awatara i mieszkanie oraz pochwalić się kolekcją supersamochodów. Po zdobyciu bolidów można nimi jeździć w ramach funkcji Pirelli Hot Lap, będącej częścią weekendu wyścigowego.

F1® 22 Champions Edition z dodatkową zawartością i wcześniejszym dostępem zadebiutuje już dziś, 28 czerwca na platformach PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One oraz na PC przez Origin i Steam. Edycja Standardowa swoją premierę Będzie miała w piątek, 1 lipca.

Zapowiedź