Aktualności

Doskonałe wyposażenie Skody Superb

657x1afcax0xfbf4d47f46b7c7c643638cb6903a0a96Flagowy model ŠKODY jest najpełniejszym ucieleśnieniem wszystkich wielkich dokonań czeskiej marki. Niezwykle bogate wyposażenie daje nowej generacji modelu Superb wyjątkowe właściwości, awansując go do ścisłej, światowej czołówki technologicznej.

Nowoczesność ma wiele obliczy. Dla ŠKODY Superb oznacza nie tylko najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa czy atrakcyjnie niskie koszty eksploatacji, ale również coś emocjonalnego: przyjemność. Rewolucyjnym celem konstruktorów było stworzenie samochodu, który będzie dawał coś więcej dla samego właściciela: niepowtarzalność, doskonałe dopasowanie i komfort osiągany wyszukanymi metodami.

Cel ten udało się osiągnąć poprzez przygotowane specjalnie dla tego modelu bogate wyposażenie, dostępne w czterech, korzystnie skonfigurowanych poziomach. Już podstawowy z nich gwarantuje wyjątkowy poziom komfortu dzięki niezliczonym małym szczegółom, sumującym się na wielkie ogólne wrażenie. W połączeniu z nowatorskimi założeniami, nieprzemijającą wysoką jakością wykonania oraz prawdziwą specjalnością ŠKODY – rozwiązaniami Simply Clever – nowy Superb jest najlepszym asystentem zarówno przy obowiązkach biznesowych, jak i prywatnych.

152 elementy, aby mieć ten jeden samochód

152 sposoby na personalizację auta to naprawdę niezliczona liczba możliwości na to, by nasz samochód był niepowtarzalny i dokładnie taki, jaki chcemy. Każdy egzemplarz nowego modelu jest dokładnie szyty na miarę kupującego: Klienci mogą wybierać spośród bezkonkurencyjnie bogatej listy opcji, obejmującej między innymi różne rodzaje kierownic czy tapicerek skórzanych.

Rozumiecie się bez słów

Nowoczesna technologia jeszcze nigdy nie była bardziej poręczna: łącząc ją z przemyślanymi rozwiązaniami, ŠKODA opracowała dla modelu Superb zaskakujące innowacje, nieocenione przy codziennych obowiązkach. Otwarcie elektrycznie sterowanej pokrywy bagażnika nie wymaga nawet dotyku – teraz mając zajęte ręce zakupami, możesz otworzyć bagażnik prostym ruchem nogą. Efektowne i bardzo wygodne!

Zaproszenie do klasy wyższej

W Superbie nawet długa podróż przebiega w perfekcyjnej atmosferze. Dosłownie: trójstrefowa klimatyzacja automatyczna CLIMATRONIC posiadła rzadko spotykany talent indywidualnej regulacji temperatur dla kierowcy, pasażera z przodu i pasażerów z tyłu. Zaawansowany system CLIMATRONIC nie tylko zapobiega parowaniu przedniej szyby, ale i uwzględnia różne czynniki zakłócające, jak np. natężenie promieniowania słonecznego.

Nie ma drogi na skróty: tylko perfekcyjne dopracowanie wszystkich szczegółów da efekt idealnego komfortu.

Przemyślana. Dwadzieścia dziewięć razy.

Superb pozostaje wierny dobrym tradycjom ŠKODY: wybija się trochę większą przestrzenią przy lepszym stosunku ceny do jakości, oferując komfort nie tylko w tej zaawansowanej, ale bardzo przyziemnej – i skutecznej – formie. Na pokładzie nowego modelu Superb znajduje się aż dwadzieścia dziewięć rozwiązań Simply Clever.

Na długiej liście znajdują się zarówno zupełne nowości, jak ręcznie odchylany zaczep holowniczy i rozwiązania klasyczne dla modelu, jak parasole schowane w przednich drzwiach (teraz dwa zamiast jednego).
Kojąca limuzyna. Ożywiający wóz sportowy. To, co chcesz.

Nowy Superb potrafi być wieloma samochodami. Zmienia się nie tylko pod wpływem konfiguracji wyposażenia, ale i debiutującego w ŠKODZIE systemu Zawieszenia adaptacyjnego DCC. Umożliwia on wybór profilu jazdy à la carte, znacząco zmieniając charakter samochodu zależnie od warunków na drodze, jak i indywidualnych preferencji kierowcy.

Wpływając na pracę zawieszenia, wspomaganie układu kierowniczego i wiele innych układów jednym przyciskiem, dostojna, cicha i wygodna limuzyna, umilająca długie kilometry podróży, zmienia się w bezpośrednio reagujący, dynamiczny wóz na odprężający wypad na ulubioną drogę. Radość z jazdy ma wiele obliczy, a Superb potrafi dostarczyć każdą z nich.