Aktualności

234 auto salony przetestowane, ŠKODA zwycięzcą podsumowania!

Auto Świat zbadał salony samochodowe 13 marek, które w ubiegłym roku sprzedały najwięcej nowych samochodów w Polsce. W zestawieniu pojawia się oczywiście ŠKODA, numer 1 w sprzedaży w naszym kraju.

Zadanie do wykonania było ogromne – „tajemniczy klienci” wysłani przez Auto Świat odwiedzili w sumie aż 234 salony samochodowe ze wszystkich stron Polski. Oceniali szczegółowo organizację salonu, jakość obsługi i jazdy próbne.

Idealny salon mógł zdobyć maksymalnie 200 punktów. W teście 2014 roku ŠKODA zajęła drugie miejsce, zdobywając 174,4 punktów. W podsumowaniu cyklu Wielkich Testów Salonów Auto Świata z lat 2004-2014 salony ŠKODY okazały się najlepsze. Przedstawicielom marek osobiście gratulował i wręczył dyplomy redaktor naczelny Auto Świata, Stanisław Sewastianowicz.

Wielki Test Salonów Auto Świata to największe na polskim rynku tego typu badanie, które przez 11 edycji jest prowadzone według tej samej metodologii. Pozwala więc na porównanie wyników z lat ubiegłych. Z podsumowań wyłania się optymistyczny obraz: średnia ocen z roku na rok się podnosi, polscy Klienci mogą być zadowoleni!