Aktualności

Wygodna wyprzedaż w ŠKODZIE

688x650fx0xbe4255653dc45a372c644210f95a91eeNa tegoroczną wyprzedaż rocznika ŠKODA przygotowała bardzo korzystną ofertę, z której można skorzystać jeszcze wygodniej!

W ŠKODZIE dobra oferta trwa cały czas: gwarantując najlepszy stosunek ceny do jakości i wyposażenia, już kolejny rok z rzędu czeska marka jest liderem na rynku nowych samochodów w naszym kraju, ze zdecydowaną przewagą nad konkurencją, potwierdzając wyjątkową popularność wśród polskich odbiorców. Nowy rok marka rozpoczyna od atrakcyjnej oferty wyprzedaży rocznika, która w tym roku przynosi wyjątkową innowację, wprowadzającą komfort wyboru i zakupu samochodu na zupełnie nowy poziom: uruchamia wyszukiwarkę samochodów wyprzedażowych, przez którą można znaleźć i wybrać swój przyszły samochód.
Wygodna wyprzedaż ze ŠKODĄ

Polski importer marki przygotował pulę kilku tysięcy korzystnie skonfigurowanych egzemplarzy w nowej, niższej cenie, dostępnych od ręki na terenie całego kraju. Promocja obejmuje modele Citigo, nową Fabię, Rapida, Rapida Spaceback, Octavię i Yeti.

Wyszukiwarka pozwala w bardzo wygodny i szybki sposób znaleźć egzemplarz dokładnie dopasowany do oczekiwań Klienta dokładnie wtedy i tam, gdzie chce. W aplikacji można zostawić dane kontaktowe, a dealer, u którego dostępne jest auto, skontaktuje się z Klientem i umówi wizytę w salonie i jazdę próbną.

„Wyszukiwarka samochodów wyprzedażowych to innowacyjne rozwiązanie, które jest bardzo korzystne dla Klientów: dopasowane do zmieniających się potrzeb i wyzwań stawianych przez dynamiczny tryb życia Polaków” – mówi Piotr Maj, Główny Specjalista ds. Komunikacji marki ŠKODA. „ŠKODA Polska wprowadza nową jakość obsługi polskich Klientów: teraz mogą oni wybrać samochód dokładnie taki, jaki chcą, o każdej porze dnia i nocy, siedząc w swoim wygodnym fotelu we własnym domu”, dodaje.

Promocja wyprzedaży rocznika 2015 trwa od stycznia. Klienci powinni mieć na uwadze, że w poprzednich edycjach podobnych wyprzedaży pula dostępnych samochodów zmniejszała się bardzo szybko, także i tym razem przy wyborze trzeba będzie wykazać się więc czujnością i refleksem. Z nową aplikacją jest to jednak łatwiejsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Więcej informacji o wyprzedaży znajduje się pod adresem: wyprzedaz-skoda.pl.