Aktualności

Więcej przestrzeni na emocje – Leon ST CUPRA już od 112 700 zł!

Osiągi z pakownością, emocjonujące prowadzenie z bezpieczeństwem, dynamiczny design z funkcjonalnością – SEAT łączy dwa światy i raz na zawsze pokazuje, że rasowe kombi może być na wyciągnięcie ręki. Teraz nie trzeba już wybierać pomiędzy samochodem rodzinnym a sportowym.

Kupując samochód większość kierowców kieruje się rozsądkiem, stawiając na bezpieczeństwo, komfort, pakowność i atrakcyjne warunki finansowania. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że dołączając do tych cech sportowy charakter i osiągi z najwyższej półki, wcale nie musimy z niczego rezygnować. Wręcz przeciwnie – możemy jednocześnie cieszyć się ostrością hot-hatcha, funkcjonalnością kombi i rozsądną ceną.

Prezentując nowego Leona ST CUPRA, SEAT wykonał duży krok w stronę nowych możliwości dla wielu rodzin. To doskonała propozycja dla osób szukających samochodu z ostrym charakterem, które nie chcą wyrzekać się praktyczności na co dzień. Jako dawka prawdziwej, sportowej adrenaliny, Leon ST CUPRA zapewnia wrażenia niedostępne dla innych samochodów, a dodatkowo jest dostępny w atrakcyjnej cenie.

SEAT Leon ST CUPRA
• 2.0 TSI/265 KM, manualna 6-biegowa – 112 700 zł
• 2.0 TSI/265 KM, 6-stopniowa DSG – 120 700 zł
• 2.0 TSI/280 KM, manualna 6-biegowa – 117 900 zł
• 2.0 TSI/280 KM, 6-stopniowa DSG – 125 900 zł

SEAT Leon ST CUPRA otwiera drzwi do świata emocji z jazdy nie tylko potężną mocą i ekscytującym designem, ale również wyposażeniem, które sprawdzi się w każdych warunkach. Jedno z mocniejszych kombi w swojej klasie posiada m.in. 18- lub 19-calowe felgi, przednie i tylne światła LED, progresywny układ kierowniczy, adaptacyjne zawieszenie DCC czy CUPRA Drive Profil z trybami Comfort, Sport i CUPRA – pierwsze dwa są doskonałe do codziennej jazdy, a ostatni budzi w Leonie prawdziwego sportowca i sprawdzi się np. na torze wyścigowym.

Czy można więc pogodzić pasję do sportowej jazdy z radością ze wspólnych, rodzinnych wyjazdów i atrakcyjną ceną? Leon ST CUPRA to z jednej strony silnik 2.0 TFSI o mocy 265 KM lub 280 KM i pierwsza „setka” w zaledwie 6 sekund, a z drugiej wygodne wnętrze i bagażnik o pojemności 587 litrów – to rodzinne kombi przyprawione dużą mocą i rasowym charakterem. SEAT ma odpowiedź na wszystko.