Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Vany Mercedes-Benz na targach motoryzacyjnych w Poznaniu

Już 31 marca w Poznaniu rusza największa impreza motoryzacyjna w Polsce – Poznań Motor Show. W tym roku Mercedes-Benz Vans, wraz z poznańskimi dealerami Duda-Cars i MB Motors, zaprezentuje następujące modele samochodów.

Citan 111 CDI Izoterma

Oferowany przez Mercedes-Benz Citan to miejski samochód dostawczy dla przedsiębiorców, skonstruowany specjalnie tak, aby radził sobie z różnorodnymi wyzwaniami w codziennym transporcie miejskim – jest wytrzymały, elastyczny i ekonomiczny w eksploatacji. Wystawowy model dysponuje silnikiem o mocy 110 KM (81 kW) i pojemności 1,5 litra.
Vito 111 CDI Furgon

Mercedes-Benz Vito to właściwa odpowiedź na oczekiwania każdego, kto poszukuje zwrotnego, mocnego, wszechstronnego samochodu dostawczego o kompaktowych wymiarach i wysokich walorach trakcyjnych. Jest to pojazd mogący wypełnić dowolne zadanie postawione przed lekkim samochodem użytkowym. Na stoisku będzie prezentowany model z napęd na koła przednie, silnikiem o mocy 114 KM (84 kW) i pojemności 1,6 litra.
Sprinter 316 CDI Laweta

Mercedes-Benz Sprinter to prawdziwy partner w biznesie, na którym można polegać pod każdym względem. Różnorodne możliwości wyposażenia oraz innowacyjne pakiety bezpieczeństwa sprawiają, że Sprinter spełnia wysokie oczekiwania. A dzięki swej nowoczesnej stylistyce ma pionierską prezencję: odznacza się teraz jeszcze wyższą jakością, ma jeszcze bardziej elastyczny silnik, jest jeszcze bezpieczniejszy i bardziej ekonomiczny. Wystawowy model posiada silnik o mocy 163 KM (120 kW) i pojemności 2,2 litra.
Klasa V 250d Avantgarde

Klasa V jest najbardziej eleganckim i komfortowym pojazdem tej klasy oferowanym na rynku. Wnętrze pojazdu wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, stosowanych w limuzynach segmentu premium. Cechą charakterystyczną modelu jest także przestrzeń i bezpieczeństwo. Umożliwia on wygodną podróż dla maksymalnie 8 osób. Przy tym zachowuje kompaktowe wymiary umożliwiające łatwe manewrowanie w mieście oraz parkowanie na wąskich miejscach postojowych. Na stoisku będzie prezentowany model dysponujący silnikiem o mocy 190 KM (140 kW) i pojemności 2,2 litra.
Targi Motor Show 2016 Poznań odbędą się w dniach 31.03 – 03.04. Targi rozpoczną się dniem prasowym w czwartek, od piątku do niedzieli stoisko Mercedes-Benz dostępne jest dla publiczności.