Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Nowy Peugeot Expert o jedną generację przed konkurencją

unnamedNowy PEUGEOT Expert wpisuje się w proces odświeżenia oferty marki i umacniania jej pozycji na rynku samochodów dostawczych. Nowa stylistyka nadaje PEUGEOT Expert zdecydowany, atrakcyjny wygląd, podkreślający jego solidną i nowoczesną konstrukcję.

Model opracowany na zupełnie nowej płycie posiada wszystkie zalety modułowej platformy EMP2: kompaktowe wymiary, niską masę, wydajne silniki o emisji zaczynającej się na poziomie 133 g CO2/km i wysoką jakość. Po raz pierwszy w tym segmencie w ofercie pojawiają się nowe elementy wyposażenia, takie jak: zdalnie otwierane przesuwne drzwi boczne, system Moduwork umożliwiający zmianę konfiguracji kabiny, Active Safety Brake, kamera cofania, VisioPark czy nawigacja 3D z modułem łączności sieciowej.

Nowy PEUGEOT Expert ma maksymalną ładowność 1400 kg i jest dostępny w trzech długościach – od 4,6 m do 5,3 m, w tym po raz pierwszy w wersji Compact. Furgon PEUGEOT, którego wysokość nie przekracza 1,9 m, znakomicie sprawdzi się w miejskich warunkach. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nowy model uzyskał najwyższą ocenę: pięć gwiazdek w testach Euro NCAP.

PEUGEOT Expert pod każdym względem wyprzedza inne samochody o jedną generację! Po raz pierwszy zostanie zaprezentowany podczas tegorocznej edycji salonu w Birmingham.