Aktualności

Toledo w nowym świetle – teraz z reflektorami LED

SEAT rzuca nowe światło na model Toledo. Teraz ten elegancki samochód jest dostępny z reflektorami wykonanymi całkowicie w technologii LED. To połączenie prestiżowego charakteru rodzinnego sedana z zaawansowaną i sprawdzoną technologią.

SEAT Toledo to uosobienie zarówno komfortu, przestrzeni, jak i stylu, a także sportowego charakteru oraz nowoczesnej technologii. Jego precyzyjnie zaprojektowane proporcje łączą w sobie bagażnik o pojemności 550 litrów z elegancką linią nadwozia. To idealny wybór dla każdej rodziny.
Teraz SEAT Toledo zyskał jeszcze więcej rozwiązań z najwyższej półki. Samochód jest dostępny z przednimi reflektorami wykonanymi całkowicie w technologii LED oraz z LED-owymi światłami tylnymi. To technologia z klasy wyższej w segmencie kompaktowym.

Reflektory wykonane w technologii LED idealnie pasują do dynamicznego designu modelu Toledo i zapewniają kierowcy doskonałą widoczność w każdych warunkach. Zwiększają one poczucie bezpieczeństwa na drodze oraz pewność jazdy nocą.

Dodatkowo SEAT Toledo dostępny jest z pakietem zawierającym tempomat i przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlenia zakrętów.

SEAT Toledo na każdym kroku udowadnia, że jest samochodem rodzinnym, pełnym prestiżu. Model ten zdobył najwyższą ocenę 5 gwiazdek w testach zderzeniowych NCAP oraz jest oferowany z gwarancją na 4 lata lub do 120 000 km przebiegu (w tym dwa pierwsze lata bez limitu kilometrów).