Aktualności

Talisman, przyjemność prowadzenia

1.renault talisman_Po prezentacji wnętrza i stylistyki nadwozia w Chantilly i na salonie frankfurckim Renault TALISMAN zaprasza do odkrycia niezwykłych doznań i nowego komfortu jazdy.

Renault TALISMAN to połączenie:

– wszechogarniającej przyjemności prowadzenia samochodu – technologia MULTI-SENSE umożliwia dostosowanie auta do potrzeb kierowcy. TALISMAN jest jedynym samochodem w segmencie D wyposażonym w system 4 kół skrętnych 4CONTROL i układ Electronic Damper Control (elektronicznie regulowana siła tłumienia amortyzatorów). Charakteryzuje się unikalnym zachowaniem na drodze łączącym zwrotność i bezpieczeństwo oraz dynamikę i komfort jazdy;

– benzynowych i wysokoprężnych silników łączących przyjemność prowadzenia ze sprawnością energetyczną, a ich średnie zużycie paliwa i emisja CO2 zaczynają się od 3,6 l/100 km i 95 g/km;

– smukłej sylwetki kryjącej w sobie obszerne i komfortowe wnętrze oraz bagażnik o pojemności 608 dm3 (VDA);

– komfortowych i obszernych przednich siedzeń oferujących staranne wykończenie i najbogatszy zestaw funkcji w tej klasie, m.in. funkcję masażu, podgrzewania i wentylacji.

– innowacyjnych technologii, które ułatwiają życie: R-LINK 2 z ekranem dotykowym 7 cali lub 8,7 cala i dostępem do mobilnych usług, nagłośnienie BOSE® Surround Sound System, kolorowy wyświetlacz Head-Up, zespół wskaźników z 7-calowym kolorowym wyświetlaczem TFT, pełen wachlarz systemów wspomagających prowadzenie i system Easy Park Assist.