Aktualności

SEAT: nowy salon w Warszawie!

Na ulicach Warszawy w z całą pewnością przybędzie emocjonujących modeli SEAT-a. Wszystko za sprawą nowego salonu marki przy ul. Łopuszańskiej 72. Budynek Autoryzowanego Dealera został dostosowany do nowych standardów SEAT-a tak, by Klienci czuli się w nim swobodnie i by mogli wygodnie wybierać samochody swoich marzeń.

Nowy salon SEAT-a otworzył swoje drzwi 11 września br. Największych emocji dostarczył jednak Weekend Otwarcia, który odbył się w dniach 13-14 września br. To właśnie wtedy pierwsi Klienci mogli liczyć na wysokie rabaty i atrakcyjne niespodzianki. Na osoby, które chciały poznać ekscytujące modele SEAT-a z bliska, czekali profesjonalni sprzedawcy i doradcy oraz możliwość jazdy próbnej.

Salon SEAT-a przy ul. Łopuszańskiej 72 w Warszawie zaprasza również kierowców jeżdżących już modelami tej marki. To kompleksowy obiekt oferujący także profesjonalny Autoryzowany Serwis, w którym można dokonywać fachowych napraw, licząc na oryginalne części w dobrych cenach.

„Bardzo cieszymy się z otwarcia nowego salonu SEAT-a w Warszawie. Do dyspozycji naszych Klientów jest salon o powierzchni ok. 400 m2, na której prezentujemy wszystkie modele SEAT-a. Nasi Doradcy Handlowi pomogą Klientom przy wyborze odpowiedniego modelu oraz w formalnościach kredytowo-leasingowych i ubezpieczeniowych. Posiadamy także komis, w którym można zostawić swoje dotychczasowe auto w rozliczeniu. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy również serwis o powierzchni ok. 700 m2 z najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym. Łącznie w naszym salonie pracuje 27 wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania” – mówi Michał Ratyński z Carsed w Warszawie.

Samochody marki SEAT przyciągają coraz więcej Klientów. Dzięki połączeniu najbardziej oczekiwanych cech – dynamiczności, funkcjonalności, bezpieczeństwa i korzystnej ceny – decyduje się na nie wielu kierowców. Na potwierdzenie swojej wysokiej jakości modele SEAT-a oferowane są z gwarancją na 4 lata lub do 120 000 km przebiegu, w tym dwa pierwsze lata bez limitu kilometrów