Aktualności

Renault Pro+ przedstawia Extended Grip

4.renault trafic xtrack. credits - yannick brossardExtended Grip, X-Track, Master 4×4: Renault Pro+ poszerza swoją ofertę produktową i proponuje nowe rozwiązania wzmocnionych układów przeniesienia napędu w gamie samochodów dostawczych, dostosowane do potrzeb klientów biznesowych.

Technologia Extended Grip pozwala na uzyskanie lepszej przyczepności podczas okazjonalnego użytkowania pojazdu w trudnych warunkach drogowych. Jest ona dostępna w standardowym wyposażeniu (w Europie w samochodach osobowych i dostawczych) w całej gamie modeli dostawczych – Kangoo Express, Trafic, Master.

Technologia X-Track zastosowana w samochodach dostawczych pozwala na poprawę właściwości trakcyjnych w warunkach intensywnej eksploatacji pojazdu w trudnym terenie. Jest to nowość dostępna wyłącznie w całej gamie samochodów dostawczych marki Renault (Kangoo Express, Trafic, Master).

Ponadto Renault Master jest teraz dostępne w wersji z napędem 4×4. Pojazd ten spełnia najbardziej ostre wymagania użytkowników. Jest wyposażony w układ przeniesienia napędu dostosowany do intensywnej eksploatacji w terenie poza utwardzonymi drogami i w szczególnie trudnych warunkach.