Aktualności

Renault oferuje dostęp do Amazon Music

Po raz pierwszy w nowym Megane E-Tech elektrycznym użytkownicy będą mogli cieszyć się podczas jazdy nowymi możliwościami słuchania muzyki dzięki aplikacji Amazon Music Wraz z premierą Megane E-Tech elektrycznego i nowego systemu multimedialnego OpenR Link, Renault łączy siły z Amazon Music i oferuje unikatowe możliwości słuchania muzyki w swoich samochodach.

Amazon Music jest dostępny w systemie OpenR Link

Renault i Amazon Music wspólnie zmieniają sposób, w jaki klienci szukają muzyki i słuchają jej w samochodzie. Po raz pierwszy aplikacja Amazon Music może zostać pobrana bezpłatnie z poziomu aplikacji My Renault Mobile1. Dzięki Amazon Music użytkownicy Prime będą mogli słuchać 2 milionów piosenek bez reklam i bez dodatkowych kosztów abonamentu. Słuchacze mogą cieszyć się dostępem premium do Amazon Music Unlimited, który oferuje ponad 90 milionów utworów i najnowsze wydania płyt. Klienci mają również bezpłatny dostęp do selekcji najlepszych playlist finansowanych z reklam oraz stacji na Amazon Music.

Dzięki tej współpracy Renault i Amazon Music chcą zaoferować klientom nową jakość, dając im dostęp do milionów piosenek i tysięcy playlist bezpośrednio z systemu OpenR Link.

Klienci Renault korzystający z Amazon Music Unlimited uzyskają również dostęp do katalogu ponad 90 milionów piosenek w jakości HD (High Definition.)

Oferta2 obejmuje modele Renault najnowszej generacji wyposażone w system OpenR Link w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Francji i Wielkiej Brytanii. Aplikacja będzie dostępna we wszystkich samochodach z systemem OpenR Link.

1 Klienci znajdą ofertę Amazon Music w aplikacji MyRenault i mogą rozpocząć subskrypcję, jak tylko aktywowana zostanie 6-miesięczna oferta. Mogą pobrać aplikację z MyRenault albo bezpośrednio z systemu multimedialnego w samochodzie. Oferta dotyczy wszystkich nowych subskrybentów Amazon Music Unlimited i jest dostępna tylko w połączeniu z MyRenault.

2 Oferta odnawia się automatycznie i kosztuje 9,99 GBP/miesiąc. Jest dostępna wyłącznie dla użytkowników samochodów z systemem OpenR Link i nowych klientów Amazon Music Unlimited. Obowiązują warunki umowne Amazon, Amazon Music i innych powiązanych marek Amazon.com, Inc. lub jej spółek powiązanych.