Aktualności

Nowy Outlander w finale Best Buy Kelly Blue Book!

OUTLANDERNowe Mitsubishi Outlander model 2016 z jego śmiałą, nową stylizacją i niemal setką ulepszeń konstrukcyjnych, zostało finalistą w segmencie średniej wielkości SUV w konkursie 2016 Kelley Blue Book kbb.com o tytuł Best Buy. W konkursie 2016 Kelley Blue Book kbb.com, w którym do finału zakwalifikowano 49 spośród 300 pojazdów, tytuł Best Buy będzie przyznawany samochodom z nowego roku modelowego dostępnym na rynku północnoamerykańskim, które zostaną uznane za najbardziej warte zakupu.

„Uwzględniając, że ponad 300 nowych modeli samochodów kwalifikuje się do udziału w konkursie 2016 Kelley Blue Book kbb.com o tytuł Best Buy, jesteśmy dumni widząc Outlandera w gronie najlepszych 49 finalistów, co wyraźnie świadczy o ocenie wartości Mitsubishi Outlandera dokonanej przez medium cieszące się zaufaniem zarówno branży, jak i konsumentów” – powiedział Don Swearingen, wiceprezes Mitsubishi Motors North America. „Postanowiliśmy uczynić z Outlandera groźnego konkurenta w swojej klasie i jak widać, osiągnęliśmy ten cel.”

Finaliści zostali nominowani na podstawie zestawu kryteriów, które pozwalają określić ogólną jakość i wartość pojazdu, kierując się metodologią i doświadczeniem zespołu eksperckiego redakcji Kelley Blue Book. Zwycięzcy są wybierani po trwających cały rok ocenach i analizach różnych danych, między innymi cen wywoławczych i transakcyjnych pojazdów, pięcioletnich kosztów użytkowania (w tym spadku wartości, ubezpieczenia, utrzymania, finansowania, paliwa, opłat i podatków od nowych samochodów), opinii konsumentów oraz ogólnych wyników sprzedaży samochodów i wyników sprzedaży klientom indywidualnym.

Po zakończeniu etapu ewaluacji finalistów, w każdej z 12 kategorii zostanie wybrany jeden pojazd, a jeden z nich otrzyma tytuł Best Buy 2016 w klasyfikacji generalnej. „Outlander to początek nowego kierunku wyznaczonego przez markę Mitsubishi, a po 19 kolejnych miesiącach wzrostów sprzedaży mierzonych rok do roku mamy powody wierzyć, że jest to zaledwie pierwszy krok na drodze do odbudowy naszej pozycji na rynku amerykańskim, który to krok wykonaliśmy konsekwentnie oferując wysokiej jakości samochody dobrze odpowiadające oczekiwaniom klientów” – uważa Don Swearingen.

Wyniki konkursu 2016 Kelley Blue Book KBB.com Best Buy zostaną ogłoszone w listopadzie. Po dodatkowe informacje zapraszamy na strony Kelley Blue Book KBB.com: http://www.kbb.com/car-news/all-the-latest/2016-best-buy-awards-nominees/2000012520/.