Aktualności

Nowy DS 4 i DS 4 Crossback

CL 15.063.008W momencie swojego rynkowego debiutu w 2011 roku DS 4 stanowił unikatową ofertę. Zdobył wówczas tytuł „Most Beautiful Car of the Year” i „Most Beautiful Interior” na Międzynarodowym Festiwalu Samochodowym. I takim pragnie pozostać dziś z ofertą dwóch zróżnicowanych i uzupełniających się wersji nadwozia: Nowego DS 4 – dynamicznego i wyrafinowanego hatchbacka klasy premium – i DS 4 Crossback, klasycznego i eleganckiego terenowego auta ze zwiększonym o 30 mm prześwitem, dużymi czarnymi kołami i typowymi dla tego rodzaju samochodów elementami nadwozia (nakładki na nadkola, spojler, relingi dachowe).

Nowy DS 4 – wyrafinowane auto o unikatowym stylu, możliwościach personalizacji i dynamice

Nowy DS 4 to samochód o unikalnej budowie i płynnych, muskularnych liniach pełnych elegancji, wyposażony w chromowane elementy nadwozia (grill, przedni i tylny zderzak, boczne listwy, obramowania szyb itd.). Doskonale prezentuje się na drodze dzięki masywnym, szeroko rozstawionym kołom o diamentowanych, designerskich obręczach. Nowy DS 4 posiada wszelkie atrybuty samochodu klasy premium i obiecuje intensywne doznania i przyjemność z jazdy.

Cechą wyróżniającą wszystkie modele DS są szerokie możliwości personalizacji. Oferta personalizacji była dostępna już w modelu DS 3, a teraz pojawia się w DS 4. Nowy DS 4 proponuje własną wizję dwukolorowego nadwozia dzięki wyborowi czterech kolorów dachu i spojlerów (czarny Noir Perla Nera, oberżynowy Whisper, granatowy Bleu Virtuel, pomarańczowy Orange Tourmaline) z możliwością połączenia ich z odpowiednimi elementami nadwozia: obudowami lusterek bocznych i kołpaczkami kół. Oferowane kolory lakieru dachu i pozostałej części nadwozia dają łącznie 38 różnych kombinacji, już z uwzględnieniem 4 nowych kolorów: granatowego Bleu Encre, pomarańczowego Orange tourmaline, grafitowego Gris Artense i czerwonego Rouge Rubis. Ta unikalna w segmencie kompaktowych aut premium oferta daje klientowi możliwość stworzenia swojego własnego samochodu, dostosowanego do jego osobowości i stylu.

DS 4 Crossback – model o duszy terenowego auta z klasą, uniwersalny i wyrazisty

DS 4 Crossback zwraca uwagę swoją uniwersalną konstrukcją i stylistyką. Został zaprojektowany z myślą o klientach poszukujących przygody, zarówno na ulicach miasta, jak i poza nim. Na rasowy wygląd terenowego auta z klasą składają się wyraziste stylistycznie elementy: zwiększony o 30 mm prześwit, szerokie czarne koła, nakładki na nadkola, grill i czarne spojlery, relingi dachowe, panoramiczna przednia szyba zapewniająca doskonałą widoczność do góry (45°), czarne obudowy lusterek bocznych, specjalne nakładki na progi i dywaniki. Dzięki atrakcyjnej i wyrazistej kolorystyce (uwypuklonej przez lakier Orange Tourmaline), DS 4 Crossback stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych aut z tego segmentu.