Aktualności

Nowy Citroen C5 Aircross

C5 Aircross oferuje niespotykane poczucie wygody i bezpieczeństwa w kabinie i zmienia się, by emanować większą siłą i wyróżnić się wśród innych modeli. C5 Aircross Hybrid – lider w dziedzinie komfortu i modułowości wnętrza – teraz objawia się w nowym, bardziej dojrzałym wcieleniu.

Przód C5 Aircross proponuje nowy kanon stylistyczny, w którym krągłości ustępują miejsca bardziej uporządkowanym liniom. Ma nowocześniejszy, bardziej pionowy kształt, który potęguje wrażenie przestronności i podkreśla charakter tego imponującego i bezpiecznego samochodu. Wzbogacone wyposażenie obejmuje najdrobniejsze detale takie jak trójwymiarowe tylne światła, nowe 18-calowe diamentowane felgi i nową ofertę bardziej eleganckich i wyróżniających się elementów personalizacji samochodu. W kabinie uwagę zwraca nowy design dotykowego tabletu z ekranem 10” i środkowej konsoli, który podkreśla prestiżowy charakter wnętrza.

C5 Aircross pozostaje wzorcowym samochodem pod względem komfortu kabiny i zachowuje wyróżniające go elementy – zawieszenie Citroën Advanced Comfort®, nowe fotele Citroën Advanced Comfort®, nieporównywalną przestrzeń i modułowość wnętrza oraz technologie wspomagające prowadzenie takie jak Highway Driver Assist, dzięki którym każda droga staje się przyjemnym i pozytywnym doświadczeniem.

„C5 Aircross uznawany od dnia wprowadzenia do sprzedaży za najbardziej komfortowy i modułowy SUV w tej kategorii prezentuje dziś nowy styl, który wyraża bardziej prestiżową, dynamiczną i nowoczesną osobowość. Samochód wykorzystuje swoje mocne strony – komfort, przestrzeń w kabinie i modułowość, i zachwyca dojrzałą formą, która zdecydowanie zyskuje na charakterze dzięki geometrycznym liniom nadwozia oraz nowocześniejszej kolorystyce i szlachetnym materiałom wykończenia wnętrza.” Pierre-Yves Couineau, kierownik projektu C5 Aircross

C5 Aircross, którego sprzedaż od wprowadzenia na rynek w 2018 roku przekroczyła 260 000 sztuk, wyróżniał się w bardzo konkurencyjnym segmencie kompaktowych SUV-ów dużą przestrzenią i modułowością wnętrza, a przede wszystkim niezrównanym komfortem. Wręcz „aksamitny” komfort, charakterystyczny dla modeli marki i know-how, wypływające z bogatego doświadczenia Citroëna w budowie samochodów jednobryłowych, sprawiają, że nowy model wyróżnia się wśród konkurencji. Dziś C5 Aircross nadal pozostaje rynkowym wzorcem pod względem funkcjonalności, komfortu wnętrza i bezpieczeństwa. Cechy te są jeszcze bardziej odczuwalne w wersji hybrydowej typu plug-in stanowiącej już ponad 30% miksu sprzedaży modelu w Europie.

Nowy C5 Aircross zwraca uwagę odmienną stylistyką i wyższym poziomem postrzeganej jakości. Jest bardziej dojrzały i z pewnością spełni oczekiwania klientów poszukujących pojazdów o silniejszym i bardziej prestiżowym charakterze.

C5 Aircross wyróżniał się już wcześniej swą niepowtarzalną sylwetką i wyglądem. Zmiany obejmują głównie przód samochodu i nadają mu silniejszy, bardziej dynamiczny wyraz. Nowy model przyciąga uwagę na drodze eleganckim i atrakcyjnym wyglądem.