Aktualności

Nowe Renault Twingo kocha bizuu

Piękna kobieta, która kocha miasto, jest ambitna i zdecydowana, szuka wysublimowanych rozwiązań i elegancji w nowoczesnym wydaniu. Ten opis idealnie pasuje zarówno do klientek Nowego Renault Twingo, najbardziej zwinnego i uroczego samochodu na rynku, jak i klientek zjawiskowej marki Bizuu, stworzonej przez niezwykle utalentowane kobiety: Zuzannę Wachowiak i Blankę Jordan. Renault Polska w ramach promocji nowego modelu Twingo rozpoczyna współpracę z Bizuu.

Nowe Renault Twingo to niebanalny styl życia i zupełnie nowy pięciodrzwiowy samochód, w którym zastosowano wiele praktycznych rozwiązań, a wyróżnikiem jest silnik umieszczony z tyłu. Dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu to praktyczne miejskie auto charakteryzuje się najlepszą zwrotnością w swojej klasie, pozwalającą swobodnie poruszać się po mieście i zaparkować dosłownie wszędzie. Designerskie, kolorowe i wyposażone w inteligentne technologie Nowe Renault Twingo doskonale wpisuje się w życie aktywnej kobiety.

Obydwie niezwykle kobiece marki – Bizuu i Renault Twingo – nowatorsko podchodzą do designu i w oryginalny sposób wykorzystują najnowsze trendy. Proponowane przez Bizuu i Twingo rozwiązania pozwalają kobietom się wyróżnić, podkreślając ich indywidualny styl.

Marka Bizuu to projektantki Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan. Blanka Jordan z wykształcenia jest radcą prawnym, ale to moda stanowi jej największą pasję. Zuzanna Wachowiak, zanim zajęła się modą, studiowała na wydziale Architektury i Wzornictwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Odbyła również stypendium zagraniczne w Fachhochschule Potsdam – University of Applied Sciences, równocześnie projektując dla marek samochodowych i sportowych.

Nad powstaniem kolekcji pracują obie projektantki, dzięki czemu każdy szczegół dopracowany jest z wyjątkową precyzją. Ich kreacje w niebanalny sposób ujmują wiodące trendy, a proponowane modele idealnie podkreślają naturę kobiet. Bizuu to również marka, która cieszy się dużą popularnością wśród polskich gwiazd.

Podjęta przez Bizuu i Renault Polska współpraca przewiduje wspólne działania reklamowo-promocyjne, a ich początkiem będzie pokaz najnowszej kolekcji Bizuu na wiosnę – lato 2015, którego współgospodarzem będzie Nowe Renault Twingo.