Aktualności

Kolorowe Twingo rusza w Polskę!

W ramach akcji Roadshow, Nowe Renault Twingo będzie można zobaczyć w październiku i listopadzie br. w wybranych 13 miastach w całej Polsce. Autoryzowani Partnerzy Renault biorący udział w akcji, przygotowali wiele atrakcji towarzyszących. Mieszkańcy miast, w których pojawi się kolorowa karawana 10 samochodów Twingo, mogą wziąć również udział w specjalnym konkursie fotograficznym na profilu Renault Polska na Facebooku.

Przez najbliższe dwa miesiące mieszkańcy 13 polskich miast będą mogli oglądać na ulicach swoich miejscowości Nowe Renault Twingo. Roadshow, czyli karawana składająca się w sumie z 20 samochodów Twingo, zostanie podzielona na dwie grupy i wyruszy równolegle w Polskę. Auta zwrócą uwagę każdego przechodnia nie tylko swoim miejskim designem, ale także atrakcyjnymi kolorami. W czasie objazdu każdego miasta zaplanowano kilka przystanków, w czasie których zaprezentowana zostanie zawrotna zwrotność Twingo. Roadshow rozpocznie się w Warszawie, następnie przeniesie się m.in. do Gdańska, Łodzi, Poznania i Krakowa. W każdą sobotę października w kolejnych miastach będzie odbywał się konkurs. Aby wziąć w nim udział, należy zrobić zdjęcie Twingo jadącego w karawanie, które najlepiej odda jego miejski charakter. Wystarczy przedstawić na zdjęciu i pokazać jak najciekawiej całe auto bądź jego rozpoznawalny fragment – można w tym celu użyć filtrów innych efektów w programach graficznych. Sobotnie przejazdy Twingo przez miasto odbędą się przy udziale fanklubów Renault.

Wszystkie informacje na temat konkursu oraz mapy wraz opisami tras przejazdu kolumny Twingo dostępne będą w aplikacji na profilu Renault Polska na Facebooku. Zdjęcia konkursowe będzie można zgłaszać poprzez specjalną aplikację w dniu przejazdu karawany w mieście.