Aktualności

Niezawodność i bezpieczeństwo

Nowy flagowy model ŠKODY jest przełomowy pod wieloma względami, ale pozostaje wyjątkowy dzięki wierności tradycyjnym wartościom marki. Suberb łączy imponujący design i najnowocześniejsze technologie z wysoką jakością wykonania i niezawodnością, zapewniając poczucie autentycznego komfortu.

65dx1afcax0x19679ce5a9fdfcb3736331ee484b53deKonstruktorzy ŠKODY pomyśleli o wszystkim… i o wszystkich: Superb otacza najwyższym bezpieczeństwem i komfortem każdego pasażera. Jak wszystkie modele ŠKODY w ofercie, tak i okręt flagowy marki uzyskał maksymalną notę pięciu gwiazdek w niezależnych testach zderzeniowych NCAP.

Dziewięć kroków do maksymalnego bezpieczeństwa.

Każda ŠKODA Superb jest unikatowa dzięki licznym możliwościom konfiguracji i indywidualizacji, ale w jednym wszystkie z nich są identyczne: o bezpieczeństwo dba niezliczona liczba systemów i bezprecedensowych rozwiązań. Obok systemu kontroli trakcji, dodatkowa elektroniczna blokada dyferencjału XDS+ sprawia, że nawet tak duży samochód zachowuje maksymalną przyczepność na każdym zakręcie, w każdych warunkach.

Funkcja monitorowania martwego pola nadzoruje obszar wokół samochodu, ostrzegając o innych użytkownikach, którzy znajdą się w martwym polu lusterek. Tutaj rozumienie bezpieczeństwa wychodzi poza utarty schemat: nowa ŠKODA Superb wyposażona jest w nowoczesne reflektory biksenonowe z funkcją maskowanych świateł drogowych, dzięki którym kierowca może niemal bez przerwy korzystać ze świateł drogowych nie oślepiając innych uczestników ruchu. ŠKODA nie podejmuje w zakresie bezpieczeństwa żadnych oszczędności, wyposażając każdą wersję modelu Superb w siedem poduszek bezpieczeństwa. Dodatkowo w wyposażeniu opcjonalnym dostępne są boczne poduszki bezpieczeństwa dla tylnej kanapy.

Szybko czy oszczędnie? Nie musisz już wybierać.

Bogata oferta jednostek napędowych w tym modelu osiągnęła nowy poziom wszechstronności: rozrosła się do aż szesnastu rozmaitych konfiguracji. Zarówno uznane silniki TDI, jak i sprawdzone jednostki TSI, spełniają najbardziej surowe normy czystości spalin EURO 6.

ŠKODA Superb oferuje pożądany w tym segmencie napęd 4×4, gwarantujący niezrównaną przyczepność i pewność prowadzenia. Precyzyjna automatyczna skrzynia biegów DSG polepsza ekonomikę jazdy, trafnie odgadując intencje kierowcy. To rozwiązanie w najlepszym duchu ŠKODY: nowoczesna technika jest wykorzystywana nie tylko dla najwyższego komfortu, ale i niskich kosztów eksploatacji.

Dba o środowisko… i Twój portfel.

Superb to największe osiągnięcie technologiczne w historii ŠKODY – to dobra wiadomość dla całego środowiska. Trzecia generacja modelu emituje bezprecedensowo niskie ilości CO2 i tlenków azotu, jeszcze silniej ograniczając swoje zapotrzebowanie na paliwo.

Wspólnymi wysiłkami z mnogością rozwiązań sięgających tak wyszukanych, jak optymalizacja aerodynamiczna nadwozia, dezaktywacja cylindrów, odzyskiwanie energii z hamowania czy aktywne sterowanie pracą silnika, obniżenie zużycia paliwa sięgnęło nawet 30%. Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak komfortowe!

Pewność. Na lata.

ŠKODA wie, jak utrzymać zadowolenie z nowego samochodu na lata. Model Superb oferowany jest z bezkonkurencyjnymi pakietami przeglądów. Koszt zaledwie 1 zł, obejmuje wszystkie obowiązkowe przeglądy nawet przez 120 000 kilometrów.
Nowy Superb gwarantuje niezrównane korzyści nie tylko w momencie zakupu, ale i przez cały okres eksploatacji… a nawet po nim, gwarantując wysoką wartość rezydualną i duże zainteresowanie na rynku wtórnym.