Aktualności

Już wkrótce prezentacja nowego Mastera

Renault Master to model, który odniósł niezwykły sukces. Od 1980 roku sprzedano ponad 3 miliony Masterów. Nowa generacja, która zostanie zaprezentowana na targach Solutrans we francuskim Lyonie, podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej.

Nowe Renault Master to flagowy model nowej generacji furgonów – innowacyjnych i bardziej wydajnych oraz w 100% wyposażonych w technologie Renault Connect. Nowy model został zaprojektowany z myślą o ułatwieniu eksploatacji. Może pokonać znacznie większy dystans mniejszym kosztem, a także dostosuje się do bieżących potrzeb użytkownika.

Stylistyka nadwozia typu „aerovan” i nowy układ hamulcowy zapewniają obniżenie zużycia energii o 21% w przypadku wersji elektrycznej. Zużycie paliwa w wersjach z silnikami spalinowymi jest o 1,5 l/100 km niższe w porównaniu z samochodami poprzedniej generacji.

Podobnie jak poprzednie Mastery, nowy model będzie produkowany we francuskim zakładzie w Batilly, który został zmodernizowany, aby umożliwić wprowadzenie nowoczesnych i innowacyjnych procesów produkcyjnych.