Aktualności

DS 7 Crossback E-Tense 4×4

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 jest szczytowym osiągnięciem francuskiej technologii. Samochód został homologowany zgodnie z nowym protokołem WLTP z wynikiem 31 g CO2 /km i rekordowo niskim zużyciem paliwa 1,4 l/100 km. W trybie zerowej emisji DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 pokonuje 58 kilometrów (zgodnie z protokołem WLTP).  To wzorcowy wynik jak na SUV-a klasy premium, który łączy napęd hybrydowy z układem przeniesienia napędu na cztery koła.

DS z napędem hybrydowym plug-in toruje drogę technologiom nowej generacji. Wyposażony w trzy silniki – benzynowy turbodoładowany i dwa silniki elektryczne o łącznej mocy 300 KM, DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 stawia ponownie francuskie samochody w rzędzie wzorcowych modeli pod względem technologii i wyrafinowanej stylistyki.

DS 7 CROSSBACK jest pierwszym SUV-em o mocy 300 KM z napędem na cztery koła i jednocześnie  zasięgiem 58 km w trybie w 100% elektrycznym. Emisja CO2 wynosi 31g/km a średnie zużycie paliwa 1,4 l zgodnie z nowym protokołem homologacji WLTP. Nowa procedura badawcza narzuca znacznie bardziej realistyczne warunki i styl jazdy niż poprzednie protokoły testów.