Aktualności

Znamy ceny nowej Ibizy CUPRA!

2015_11_24_ibizaJeszcze więcej adrenaliny, emocji i dynamiki – nowa, mocniejsza Ibiza CUPRA jest już na wyciągnięcie ręki. Jej ceny startują od 78 100 zł.

Nowa Ibiza CUPRA to emocje w najczystszej postaci. To auto jest prawdziwą ikoną marki SEAT i jednym z najbardziej dynamicznych samochodów w swojej klasie. Pobudza swoimi osiągami i kusi designem. Teraz, w nowej, jeszcze mocniejszej odsłonie, zapewnia więcej przyjemności z jazdy kilometr po kilometrze.
Znamy ceny nowej Ibizy CUPRA!

192 KM, 320 Nm, 6,7 s do setki i 235 km/h prędkości maksymalnej – to główne zmiany w nowej Ibizie CUPRA, które sprawiają, że auto jest jeszcze szybsze i dynamiczniejsze. Nowa Ibiza to jednak nie tylko obietnica osiągów na drodze, lecz także atrakcyjnej ceny – 3-drzwiowy SEAT Ibiza CUPRA jest dostępny w polskich salonach już od 78 100 zł!

Moc nowej CUPRY rozwija silnik 1.8 TSI, który ma 12 KM więcej niż u poprzednika, współpracujący z 6-biegową, manualną skrzynią. Daje ona czystą przyjemność prowadzenia i idealnie pasuje do charakteru hot-hacha. Wciągający świat moto-emocji sportowa Ibiza łączy również z oszczędnością – dzięki m.in. systemowi Start/Stop jej średnie zużycie paliwa wynosi 6 l/100 km.

Z zewnątrz Ibiza CUPRA w standardzie posiada m.in. 17-calowe felgi aluminiowe „Barcino”, poszerzony tylny zderzak, matowo-czarny dyfuzor, centralną końcówkę wydechu o kształcie trapezu oraz biksenonowe reflektory.

Wewnątrz kierowcy CUPRY znajdą m.in. tempomat, system wykrywania zmęczenia, asystenta podjazdu, multikolizyjny system hamowania, SEAT Drive Profile, sportowe fotele, Media System Colour z 5-calowym ekranem dotykowym czy klimatyzację automatyczną Climatronic.

W parze z osiągami oraz funkcjonalnym wnętrzem Ibiza CUPRA świetnie spisuje się na co dzień. Udowadnia, że jej siłą są nie tylko konie mechaniczne, a również najnowsza technologia. Dzięki systemowi MirrorLink umożliwia ona kierowcy połączenie smartfona z samochodem, aby na jego kolorowym ekranie wyświetlać funkcje i aplikacje telefonu – wszystko po to, by wygodnie i bezpiecznie korzystać z jego możliwości podczas jazdy.
Znamy ceny nowej Ibizy CUPRA!

Dodatkowo, dla Ibizy przygotowano aplikację SEAT DriveApp m.in. z: odczytywaniem głosowym wiadomości z Internetu, analizowaniem stylu jazdy, monitorowaniem danych o pracy auta, a także możliwością odnajdywania pojazdu na parkingu.

Nowa Ibiza CUPRA to jeszcze bardziej ekscytująca odsłona sportowego hot-hacha. Przykuwa wzrok i wprowadza do świata wysokich obrotów udowadniając jednocześnie, że sportowe emocje są już na wyciągnięcie ręki.