Aktualności

Volkswagen Samochody Dostawcze inauguruje sezon narciarski w Szczyrku

Już w najbliższą sobotę, 16 grudnia, oficjalnie rusza sezon narciarski w Szczyrku. Z tej okazji główny ośrodek narciarski w tym mieście Szczyrk Mountain Resort, organizuje uroczyste otwarcie sezonu – Szczyrk Winter Opening. Tego dnia, już od samego rana narciarze i turyści liczyć mogą na szereg atrakcji, wśród których będą również te przygotowane przez markę Volkswagen Samochody Dostawcze, m.in. jazdy testowe najnowszymi modelami Volkswagenem ID. Buzz i Volkswagenem Amarok.

Tegoroczna zima przyszła dość wcześnie, z czego z pewnością cieszą się miłośnicy narciarstwa i innych śnieżnych szaleństw. Pokrywa śnieżna jest już dość spora, więc wiele ośrodków narciarskich rozpoczyna sezon uruchamiając trasy zjazdowe i wyciągi. Tak dzieje się również w Szczyrku, gdzie już w najbliższą sobotę, 16 grudnia, odbędzie się Szczyrk Winter Opening – oficjalne otwarcie sezonu. Partnerem ośrodka Szczyrk Mountain Resort jest marka Volkswagen Samochody Dostawcze, która specjalnie z okazji inauguracji sezonu przygotowała dla narciarzy i turystów dodatkowe atrakcje – między innymi możliwość jazd testowych najnowszymi modelami marki: w pełni elektrycznym ID. Buzzem i terenowym pick-up’em Volkswagenem Amarok.

W najbliższą sobotę, odwiedzający Szczyrk będą mieli możliwość przetestowania obu modeli podczas 20 minutowych jazd testowych. Zapisy na jazdy odbywać będą się w mobilnym biurze przy dolnej stacji kolejki gondolowej. Na jazdy zapraszamy w dniach 16-17 grudnia w godzinach od 10:00 do 16:00.

Dodatkowo w sobotę, w godzinach od 12 do 14, Szczyrk Mountain Resort i Volkswagen Samochody Dostawcze zapraszają na Apreski Party w restauracji Kuflonka, gdzie na gości czekać będzie dobra muzyka i strefa bawarska, w której dostępne będą regionalne przysmaki. Na tarasie widokowym dodatkowo pojawi się gorąca czekolada i dedykowane miejsce do zdjęć. Wszyscy będą mogli też bawić się w różnych prowadzonych przez wodzireja konkursach, m.in. jodłowania, w sztafecie z kuflem lub nauczyć się tańca bawarskiego. Jedno jest pewne: będzie się działo!