Aktualności

Tivoli otrzymuje główną nagrodę za ergonomię

20150410_Tivoli_Wins_Ergonomics_Design_Grand_Prize_1Ssangyong Motor ogłosił dzisiaj, że jego nowy kompaktowy SUV Tivoli podczas 15 ceremonii wręczenia prestiżowych Ergonomic Design Awards otrzymał główną nagrodę za swoje fotele półkubełkowe.

Nagrody “Ergonomiczny Projekt” wręczane są przez Koreańskie Towarzystwo Ergonomiczne, które ocenia ergonomię projektu w siedmiu kategoriach z punktu widzenia klienta. Obejmują one wygodę użytkownika, wydajność, funkcjonalność, jakość dotykową, bezpieczeństwo, konserwację i cenę.

Tivoli, strategiczny model SsangYonga, jest innowacyjnym kompaktowym SUV-em, którego wnętrze charakteryzuje się doskonałym wykorzystaniem przestrzeni oraz stylem. Samochód, chwalony za ergonomię projektu oraz najlepszą w swojej klasie stabilność jazdy, od momentu swojej premiery w styczniu jest sensacją na rynku kompaktowych SUV-ów.

Nagrodzone fotele półkubełkowe wykorzystują poduszki o podwójnym stopniu gęstości oraz system sprężyn Pullmaflex. Dzięki ich ergonomii Tivoli cieszy się zasłużoną reputacją samochodu, w którym jazda zapewnia optymalny komfort i wygodę.

Przestronność i funkcjonalność wnętrza Tivoli otrzymała wysokie noty w testach jakościowych przeprowadzonych przez firmę analityczną J.D. Power. Ocena ta znalazła swoje potwierdzenie, kiedy podczas ceremonii przyznawania Ergonomic Design Awards nagroda główna przypadła Tivoli za projekt ukierunkowany na wygodę użytkownika. Ocenie podlegały takie elementy jak komfort foteli, układ i wygoda dźwigni, wyjątkowość wykończenia, dwustopniowa wentylacja fotela kierowcy i podgrzewane fotele z tyłu.

Ergonomia produktów SsangYonga cieszy się nieustannym uznaniem od czasu, gdy firma wygrała główne nagrody dla swoich modeli Chairman H i Chairman W podczas, odpowiednio, pierwszej i jedenastej edycji Ergonomics Design Awards.

SsangYong podkreśla, że fotele zastosowane w Tivoli to rezultat 50 lat doświadczeń firmy oraz współpracy z centrami badawczymi i szkołami designu. Fotele Tivoli zaprojektowane zostały tak, by oferować niezrównany komfort i wygodę, których nie można znaleźć w konkurencyjnych modelach.