Aktualności

SUV do zadań specjalnych!

676x650fx0x5c39ef95b01105655a4cf41ddf259e7eŠKODA Yeti to SUV skrojony idealnie do codziennych potrzeb: oszczędne i dynamiczne silniki, przestronne wnętrze i pojemny bagażnik, zwinność i komfortowa pozycja za kierownicą. W pierwszym tygodniu października rozpoczęła się kampania reklamowa modelu, która przebiega pod hasłem „ŠKODA Yeti: SUV do zadań specjalnych”.

ŠKODA Yeti to auto, które idealnie wpisuje się w charakter miasta. Oprócz wysokiej pozycji za kierownicą, komfort kierowcy wspierają systemy: funkcja wspomagania ruszania pod wzniesienia czy Start-Stop, pozwalający oszczędzać paliwo, wyłączając silnik podczas postoju np. na czerwonym świetle lub w korku. ŠKODA Yeti posiada też kamerę cofania i Asystenta Parkowania, pomagającego zaparkować auto równolegle (długość samochodu +60 cm) lub prostopadle.
SUV do zadań specjalnych!

Funkcjonalność auta zwiększa system VarioFlex, który pozwala dostosować wnętrze do każdego wyzwania. Skrajne tylne fotele można przesuwać wzdłuż, a po wyjęciu środkowego z nich, także w bok. Wszystkie fotele posiadają regulowany kąt nachylenia oparcia i mogą być w całości składane.

ŠKODA Yeti oferuje ochronę pasażerów na najwyższym poziomie. Auto w zakresie bezpieczeństwa pasywnego może być wyposażone aż w 9 poduszek bezpieczeństwa, a uchwyty Isofix, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa i zagłówki z regulacją wysokości należą do wyposażenia standardowego każdej wersji. Seryjnie montowane są także systemy ABS, ESP i elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego EDS, które odpowiadają za ochronę aktywną.

ŠKODA Yeti dostępna jest z jedną z siedmiu jednostek napędowych: w całej gamie znajdują się 4 silniki diesla i 3 benzynowe. Stanowią one oszczędne i wydajne konstrukcje wyposażone w turbosprężarkę i bezpośredni wtrysk paliwa.

Paletę silników otwiera 1.2 TSI o mocy 105 KM, a zamyka 2.0 TDI oferujący aż 170 KM mocy. Napęd może być przekazywany za pomocą skrzyni ręcznej albo dwusprzęgłowej przekładni DSG.

Przy skorzystaniu z oferty ŠKODA Kredyt lub ŠKODA Leasing, upust wynosi 12 200 zł. Dzięki temu ŠKODA Yeti jest dostępna w ŠKODA Kredyt Niskich Rat już za 717 zł miesięcznie (przy 48-miesięcznym okresie kredytowania i 20% wkładu własnego).