Aktualności

Wyróżnienie dla Jeepa Renegade

18_Renegade_TrailhawkCzytelnicy strony Coches.net – lidera wśród hiszpańskich portali o tematyce motoryzacyjnej – przyznali prestiżowy tytuł „najmłodszemu członkowi rodziny” Jeepów.

Sukces nowego Jeepa Renegade’a jest coraz większy, a wraz z nim również długa lista nagród, które model ten otrzymał od momentu wprowadzenia do sprzedaży w ostatnim kwartale 2014 roku.

Czytelnicy portalu Coches.net – lidera wśród hiszpańskich portali o tematyce motoryzacyjnej – wybrali model Jeepa na „Najlepszy Kompaktowy SUV Roku”. Nowy Renegade otrzymał większość głosów oddanych przez ponad 80.000 użytkowników uczestniczących w konkursie.

Portale Coches.net i Motos.net mogą się pochwalić łącznie 9,75 milionami użytkowników w ciągu miesiąca, ponad 12,5 milionami odwiedzin i 192 milionami wyświetlanych stron.

W 2015 roku, nowy Renegade stał się wzorcem dla branży produkującej SUV-y i od początku sprzedawał się doskonale – stał się jednym z najlepiej sprzedawanych modeli na rynku hiszpańskim, już od pierwszych miesięcy po wprowadzeniu auta.

Jeep Renegade może pochwalić się najwyższym poziomem bezpieczeństwa, o czym świadczy pięć gwiazdek w testach Euro NCAP i łączna punktacja 80/100. Poza tym, jest wyposażony w najnowocześniejsze, doskonałe silniki: MultiAir (benzyna) i MultiJet (diesel) i jest ponadto pierwszym samochodem w swoim segmencie, w którym zamontowana jest innowacyjna, dziewięciostopniowa, automatyczna skrzynia biegów.

Renegade reprezentuje wszystkie cechy oraz doświadczenie marki Jeep w segmencie SUV-ów, jak również zapewnia wiele możliwości indywidualizacji, dzięki czemu jest to bez wątpienia wyjątkowy samochód.