Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Renault prezentuje Zoe 2023

Renault ZOE, najlepiej sprzedający się elektryczny samochód miejski w Europie, jest teraz dostępny w nowej gamie modelowej z nową wersją wyposażenia i w nowym kolorze nadwozia Szary Schiste.

W ciągu kolejnych lat Renault ZOE odnosiło coraz większe sukcesy rynkowe. Sprzedaż ZOE systematycznie rośnie z roku na rok. Ten mały miejski samochód zawdzięcza swój sukces stale unowocześnianym technologiom i zmieniającej się stylistyce, która przyciąga coraz większą liczbę kierowców. Przez ostatnie dziesięć lat ZOE było najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym w Europie. Do końca maja 2022 roku sprzedano niemal 380 000 egzemplarzy modelu.

W edycji 2022 jest oferowany w jednej wersji wyposażenia – Iconic.

Nowa, topowa wersja Iconic jest wyposażona w standardzie w nowe, 17-calowe szare obręcze kół z ozdobnymi akcentami w kolorze złotym. Złote akcenty zdobią teraz także grill i obramowania reflektorów przeciwmgłowych, a w dolnej części drzwi pojawiają się boczne naklejki z nowym wzorem. Wnętrze ZOE Iconic wyróżnia nowa tapicerka ze skóry ekologicznej łączonej z tkaniną wykonaną z materiałów pochodzących z recyklingu. Pojawia się na niej ten sam wzór co na zewnętrznych bocznych naklejkach. Na bocznych krawędziach przednich siedzeń możemy zobaczyć złote oblamowanie, podkreślające ich wyjątkowy kształt. Ekran multimedialny jest montowany w większej wersji, 9,3 cala, z wbudowaną nawigacją i funkcją zduplikowania ekranu smartfona. Ponadto w nowej wersji ZOE iconic, w standardzie można znaleźć również system Easy Park Assist, kartę Hands Free, światła przeciwmgłowe oraz system kontroli martwego pola.

Wersja ZOE iconic jest dostępna w cenie od 169 500 PLN brutto.

Opcje dodatkowo płatne

Pakiet winter: podgrzewana kierownica + przednie fotele podgrzewane, układ szybkiego ładowania prądem stałym (w 30 min do 150 km), przewód Flexicharger do ładowania okazjonalnego z gniazda domowego, Instalacja do carsharingu, lakiery metalizowane