Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Renault ogłasza ceny Kangoo i Kangoo Van E-Tech

W Polsce można już składać zamówienia na Nowe Renault Kangoo i Nowe Renault Kangoo Van E-Tech elektryczne. Nowe Kangoo jest dostępne w cenie od już od 107 900 zł, a Nowe Kangoo Van E-Tech elektryczne od 132 400 zł. Renault Kangoo, prawdziwa ikona motoryzacji, powraca w zupełnie nowej odsłonie. Twórcy zachowali wszystkie praktyczne rozwiązania z poprzedniej generacji, na przykład płaską podłogę czy innowacyjne relingi dachowe, i wzbogacili Kangoo o szereg najnowszych systemów bezpieczeństwa, montowanych w standardzie. Ceny Nowego Renault Kangoo zaczynają się od 107 900 zł w wersji Equilibre, z silnikiem 1.3 TCe 100.

Do sprzedaży trafia również zupełnie nowy model: w 100% elektryczne Nowe Renault Kangoo Van E-Tech z zasięgiem 300 km. Samochód jest dostępny w cenie od 132 400 zł z silnikiem EV45 11kW 300KM ECOLEADER lub EV45 11kW, w wersji Advance. Przy zakupie można skorzystać z dopłaty w ramach programu rządowego Mój Elektryk.

Auta można już zamawiać, a pierwsze egzemplarze pojawią się w Polsce w listopadzie br. Cennik Nowego Mastera E-Tech elektrycznego 52 kWh zostanie przedstawiony w sierpniu.