Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Pozostałe

Premiery Porsche w Poznaniu

PL16_0049Już za tydzień – Porsche 911 R oraz 718 Boxster – polskie premiery niemieckiego producenta sportowych samochodów zostaną zaprezentowane podczas Poznań Motor Show 2016. Miłośnicy marki będą mogli zobaczyć na stoisku aż 11 samochodów Porsche oraz ekskluzywne akcesoria z linii Porsche Driver’s Selection.

Premiery Porsche w Poznaniu już za tydzień
Już pod koniec nadchodzącego tygodnia – wraz z rozpoczęciem Poznań Motor Show 2016, odbędą się premiery dwóch najnowszych modeli Porsche: 911 R oraz 718 Boxster. Tegoroczne nowości – po światowej premierze niespełna kilka tygodni wcześniej – idealnie wpisują się w aktualną ofertę marki, podkreślając jej sportowy charakter.

Modele na stoisku Porsche
Dla odwiedzających stoisko, Porsche przygotowało kilka stref prezentujących zróżnicowane podejście do wartości utożsamianych przez każdy samochód Porsche – mocy, prędkości, jakości i emocji. Obok premierowych Porsche 911 R oraz Porsche 718 Boxster S będzie można również obejrzeć kolejne ikony sportowej motoryzacji w najnowszej odsłonie – Porsche 911 Carrera S z siedmiobiegową skrzynią manualną, Porsche 911 Targa 4S, Porsche 911 Turbo S Cabriolet oraz Porsche 911 Carrera 4S. W strefie GTS znajdą się takie modele jak: Panamera GTS, Cayenne GTS, Macan GTS. W kąciku Tequipment Corner będzie można z kolei zobaczyć zastosowanie użytecznych akcesoriów do samochodów Porsche na przykładzie Cayenne S. Tegoroczne wystawa Porsche również nie mogłaby obyć się bez nawiązania do sukcesów w Motorsporcie, które odnośni marka, ale tym razem przygotowano coś również skierowanego do najmłodszych fanów motoryzacji – Porsche 911 RSR zbudowane w połowie z klocków Lego.

Porsche Driver’s Selection
Podczas Poznań Motor Show miłośnicy Porsche będą mogli nabyć gadżety, ubrania i akcesoria z kolekcji Porsche Driver’s Selection. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą najwyższej jakości przedmiotów firmowanych przez Porsche Design, które niczym samochody z Zuffenhausen łączą sportowy i elegancki design z funkcjonalnością na co dzień.