Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Poznaj Seat-a Mii by Cosmopolitan

url2Nowy SEAT Mii by Cosmopolitan wjechał na wybieg podczas festiwalu modowego #FashFest w Londynie. To kulminacja współpracy hiszpańskiego producenta i jednego z największych tytułów prasowych na świecie oraz nie lada gratka dla wszystkich miłośniczek miejskiego stylu.

Dla współczesnych kobiet samochód to coś więcej niż tylko środek transportu – starannie wybrane auto musi odzwierciedlać osobowość jego właścicielki. Miejski SEAT Mii by Cosmopolitan doskonale trafia w te potrzeby – to auto dla pewnej siebie, aktywnej kobiety, która za kółkiem eleganckiego samochodu śmiało wjeżdża na drogę.

Ten dynamiczny samochód świetnie wpisuje się w styl życia współczesnych kobiet, oferując im przydatne, intuicyjne i łatwe w użyciu rozwiązania. Stylowy SEAT Mii by Cosmopolitan to nie tylko eleganckie auto, ale także wszechstronny towarzysz w codziennym życiu – mówi Susanne Franz, Dyrektor marketingu SEAT.

Nowy SEAT Mii by Cosmopolitan został zaprojektowany przez designerów hiszpańskiego producenta oraz dziennikarki i czytelniczki „Cosmopolitan” z całej Europy. To one dzieliły się swoimi uwagami i spostrzeżeniami podczas licznych badań i testów.

Dzięki temu auto idealnie odzwierciedla gusty i potrzeby młodych kobiet: jest zwinne i łatwo nim zaparkować w miejskich zaułkach, a dodatkowo zostało wyposażone w praktyczne gadżety. Jego śmiały design i charakterystyczna bryła tworzą estetyczną, miłą dla oka całość.

Cosmopolitan to jedna z największych marek skoncentrowanych na kobietach: zachęcająca i inspirująca swoje czytelniczki do zabawy i odważnego kierowania swoim życiem. Współpraca z SEAT-em była niezwykle cennym i satysfakcjonującym doświadczeniem dla nas i naszych czytelniczek – razem zaprojektowaliśmy samochód, który ma mnóstwo przydatnych udogodnień odzwierciedlających kobiece spojrzenie na auta – mówi Kim St. Clair Bodden, z-ca Dyrektora ds. wydawniczych Hearst Magazines International, właściciela tytułu „Cosmopolitan”.

Magia koloru, światła i cienia

Nowy miejski SEAT wjedzie na rynek w dwóch kolorach – eleganckim Violetto i subtelnym Candy White. Jego przednie lampy otoczone zostały czarną obwódką przypominającą wykonany eyelinerem wzór na powiece. Uwagę zwracają także połyskujące felgi – harmonijne uzupełnienie kobiecego designu auta.

Wyjątkowy połysk widoczny jest nie tylko na zewnętrznych elementach (w tym lusterkach bocznych), ale i wewnątrz pojazdu, choćby na wlotach klimatyzacji, obramowaniu systemu multimedialnego i szwach, a nawet na dywanikach.

Fioletowe siedzenia zostały obite wysokiej jakości tapicerką alcantara, sufit utrzymany jest w eleganckiej tonacji.
Dynamiczne wersje i silniki

Nowy Mii dostępny jest w wersji 3- lub 5-drzwiowej. Ma przestronne wnętrze i wygodne, ergonomiczne miejsce dla kierowcy. Mii by Cosmopolitan dostępny jest w następujących wariantach:

– 60 KM, silnik 1.0 z 3 cylindrami (5-biegowa skrzynia manualna);
– 75 KM (5-biegowa skrzynia manualna).

Nowe oblicze kobiecości

Nowego Mii by Cosmopolitan wyposażono także w przydatne udogodnienia zapewniające bezpieczną i komfortową jazdę. Od klimatyzacji, przez Hill Hold Control (system zabezpieczający przed staczaniem się auta na nierównym terenie), po hamulce z systemem ABS. Spośród innych dodatków, kierowcy nowego Mii mogą wybierać m.in. czujniki parkowania i 300-watowy system dźwiękowy.

Nowy SEAT Mii by Cosmopolitan to miejskie auto stworzone specjalnie z myślą o kobietach – pewnych siebie, żyjących pełnią życia i czerpiących z niego garściami. I zupełnie jak patron tej wyjątkowej edycji – tytuł „Cosmopolitan” – Mii zachęca do wytyczania nowych kierunków we własnym, bezkompromisowym stylu.