Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Pakiet Komfortowego Snu w modelu Superb

Skoda dba o komfort i wygodę – nie tylko kierowcy, ale i pasażerów. Pakiet Komfortowego Snu, który zadebiutował wraz z modelem Kodiaq, będzie teraz dostępny także w modelu Superb.

Na Pakiet Komfortowego Snu w modelu Kodiaq składają się specjalne zagłówki dla tylnych siedzeń stworzone po to, aby zapewnić pasażerom maksymalny komfort podczas długich podróży. Pakiet zawiera nie tylko regulowane zagłówki siedzeń bocznych w drugim rzędzie, które wygodnie podpierają głowę podczas snu, ale także przyciemniane tylne szyby (Sunset) i mechaniczne rolety przeciwsłoneczne dla tylnych bocznych szyb oraz koc.

Skoda projektując swoje modele zwraca szczególną uwagę na komfort – nie tylko kierowcy, ale także pasażerów. Wnętrza naszych samochodów są wyjątkowo przyjazne i wyróżniają się ergonomią oraz dostępnością wielu ciekawych elementów podnoszących komfort podróży – mówi Maciej Nowak, kierownik ds. produktu marki Skoda.

Cena opcjonalnego Pakietu Komfortowego Snu w modelu Kodiaq wynosi 1500 złotych. Ten nowy element wyposażenia opcjonalnego pojawi się także w cenniku flagowej limuzyny marki. Dokładna cena jak i zawartość Pakietu Komfortowego Snu dla modelu Superb zostanie przedstawiona już wkrótce.