Aktualności

Outlander PHEV zdobywa nowy świat

MITSUBISHI_OUTLANDER_PHEV_ZDOBYWA_NOWY_SWIATPolski oddział firmy Mitsubishi Motors w nieszablonowy sposób promuje model Mitsubishi Outlander PHEV. Ten pierwszy na świecie hybrydowy model z elektrycznym napędem 4×4 świetnie wpasowuje się w krajobraz najpiękniejszych warszawskich ulic nie wyłączając nawet tych zamkniętych dla pozostałych samochodów.Przez 3 weekendy Outlandera PHEV można spotkać w nietypowej asyście w najbardziej obleganych warszawskich klubach. Firma proponuje ciekawy konkurs, w którym nagrodą jest między innymi weekendowy test Mitsubishi Outlandera PHEV 2015.

Odkryj Nowy Świat i ..

W XXI wieku zdaje się, że producenci pokazali nam już wszystko. Okazuje się jednak, że Mitsubishi Motors ma w zanadrzu kolejne nowe pomysły. Tym razem firma pokazuje mieszkańcom Warszawy nie tylko JAK można podróżować, ale zaskakuje odpowiedzią na pytanie DOKĄD mogą dojechać Mitsubishi Outlanderem PHEV. Hybrydowy model zgodnie z zarządzeniem Prezydenta m. st. Warszawy z dnia 17.10.2014 roku otrzymał uprawnienia do wjazdu w strefę zakazu ruchu w obrębie Traktu Królewskiego w Warszawie. Mitsubishi Motors promując ekologiczne rozwiązania poinformowała już mieszkańców centralnej Warszawy o udogodnieniach związanych z poruszaniem się pojazdami z napędem elektrycznym i hybrydowym, a na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ulicy Kruczej zawisła reklama hybrydowego modelu Outlandera PHEV. Na specjalnie uruchomionej stronie http://elektrycznahybryda.pl/ Mitsubishi prezentuje bardziej szczegółowe informacje dotyczące pioniera wśród elektrycznych hybryd 4×4, zachęca również do zadawania pytań i wyjaśnia, jak postarać się o identyfikator upoważniający do przejazdu Traktem Królewskim.

… zrób selfie z Mitsubishi Outlanderem PHEV!

Kolejnym nieszablonowym pomysłem firmy są weekendowe przejażdżki Mitsubishi Outlanderem PHEV po Warszawie i konkurs dla bywalców stołecznych klubów i kawiarni. Przez 3 kolejne weekendy – od 21 sierpnia do 5 września w piątki i soboty w godzinach 20:00-24:00 specjalnie oznakowane Mitsubishi Outlander PHEV przyciąga uwagę przechodniów odblaskowymi naklejkami i specjalnym podświetleniem. Ciężko ten pojazd przegapić i nie trzeba się za nim rozglądać – sam odnajduje zwolenników nowoczesnej, dynamicznej i przyjaznej środowisku motoryzacji w ich ulubionych miejscach w Warszawie. Pierwszy weekend okazał się niezwykle udany, dlatego załoga Mitsubishi na najbliższe dwa weekendy zapowiada ponowne przejazdy Traktem Królewskim i obiecuje zajrzeć do najpopularniejszych warszawskich klubów – nad Wisłą – między innymi w Temacie Rzeka i La Playa, na Powiślu, na Mazowieckiej i Żurawiej (Bątą) Placu Zbawiciela i Placu Trzech Krzyży i pożegnać lato w Na Lato. Co najciekawsze – Mitsubishi przyjeżdża wraz z propozycją konkursu i z chęcią nagrodzi najbardziej kreatywne osoby. Wymogi konkursu to wyobraźnia, szeroki uśmiech i wspólne selfie z Outlanderem PHEV. Wystarczy pozytywnie zaskoczyć załogę i odebrać ciekawy upominek, a następnie opublikować swoje selfie na specjalnym wydarzeniu facebookowym „Selfie z Outlanderem” i wraz z pozostałymi uczestnikami like’ować swoich ulubieńców w celu zdobycia kolejnych prezentów. Faworyci otrzymają power bank, a najatrakcyjniejsza nagroda – weekendowy test Mitsubishi Outlandera PHEV – trafi do autora najbardziej kreatywnego selfie, wybranego przez jury. Osoby, które wypełnią formularz jazdy testowej będą mogli także samodzielnie przekonać się, jak sprawdza się Mitsubishi Outlander PHEV. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://elektrycznahybryda.pl/, fanpage’u Mitsubishi Motors Polska na Facebook https://www.facebook.com/MitsubishiMotorsPolska?ref=hl i specjalnym wydarzeniu „Selfie z Outlander PHEV.” https://www.facebook.com/events/1639612792987787/.