Aktualności

Opel ADAM ucieka przed wygłodniałą dynią

cq5dam.web.1280.1280Apetytom dyń trudno właściwie się dziwić. Jedna z nich nadal ma chrapkę na Opla ADAMa, ale druga przekonała się już, że nie będzie to miła przekąska. Okazuje się, że Opel ADAM jest niełatwym przeciwnikiem. Odnoszący sukcesy na rynku, elegancki i szybki mały luksusowy Opel nie bez satysfakcji pozbawia dynię przerażających zębów. Halloweenowe warzywo, któremu przekąska wymknęła się z paszczy, nikogo już nie przestraszy i może tylko patrzeć, jak zwinny mistrz stylu znika w ciemnościach nocy…

Żadna inna rodzina modeli nie jest tak kolorowa i nie ma tak indywidualnego stylu jak Opel ADAM. ADAM, który sprawdza się zarówno w roli eleganckiego miejskiego samochodu sportowego, jak i luksusowego malucha, jest mistrzem indywidualizacji. Niezliczone kombinacje opcji wyposażenia wnętrza i stylizacji nadwozia oraz szeroka gama wersji — od subtelnych, jak ADAM ROCKS z rozsuwanym dachem, po bardziej męskie, jak ADAM S i ADAM ROCKS S, dla kierowców z wyścigowym zacięciem — sprawiają, że jest on niezwykle popularny w modnym segmencie małych samochodów luksusowych. Od czasu premiery rynkowej własnego ADAMa stworzyło już około 170 tysięcy klientów. Mocne i nowoczesne silniki rozwijające do 110 kW/150 KM gwarantują przyjemność z jazdy. ADAM kilkukrotnie dał się też poznać jako lider innowacji dzięki takim rozsądnie wycenionym opcjom, jak wielokrotnie nagradzany system multimedialny IntelliLink z 7‑calowym ekranem dotykowym oraz osobisty opiekun kierowcy Opel OnStar. Tak liczne, kolejno wprowadzane pionierskie rozwiązania nie mogły pozostać niezauważone. Opel ADAM zwyciężył już w plebiscytach Auto Trophy i Best Cars Award, zdobył kilka nagród Red Dot za stylistykę oraz był wielokrotnie uznawany za najatrakcyjniejszą propozycję w segmencie małych samochodów. Opel ADAM to niekonwencjonalny luksusowy mały samochód, który jest dostępny już od 43 500 zł (sugerowana cena detaliczna z VAT w Polsce).

Informacja jest ważna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna oraz szczegółowe informacje na temat modeli ADAM są dostępne na stronie marki Opel oraz u Autoryzowanych Dystrybutorów.