Aktualności

Nowy Superb L&K z unikalnymi funkcjami i ekskluzywnymi detalami

Wraz z wprowadzeniem czwartej generacji flagowego modelu Škoda Superb, na czele gamy ponownie stanęła wersja L&K. Laurin & Klement to najwyższej klasy linia wyposażenia, pełna komfortu i luksusowych funkcji, która przyciąga wzrok zewnętrznymi detalami w kolorze Uniqe Dark Chrome oraz wnętrzem L&K Suite Design Selection. W standardzie znajdują się: reflektory LED Matrix, system DCC Plus, progresywny układ kierowniczy, fotele Ergo z ogrzewaniem, wentylacją i funkcją masażu oraz dziesięć poduszek powietrznych. Doskonałą akustykę zapewnia system dźwiękowy Canton z 14 głośnikami. Škoda Superb L&K jest dostępna w wersji Liftback oraz Combi.

Znak doskonałości

Nazwa L&K, stosowana przez markę Škoda do oznaczania najbogatszych wersji swoich modeli, upamiętnia założycieli firmy – Václava Laurina i Václava Klementa. Škoda Superb charakteryzuje się wyrafinowanymi detalami zewnętrznymi i bogatym wyposażeniem standardowym. Przyciąga wzrok licznym elementami nadwozia wykończonymi w kolorze Unique Dark Chrome. Należą do nich: charakterystyczne dla Škody obramowanie osłony chłodnicy, wykończenie przedniego zderzaka i tylnego dyfuzora oraz napis Škoda z tyłu pojazdu. Relingi dachowe w wersji Combi mają ekskluzywne, srebrne wykończenie. 18–calowe felgi ze stopów lekkich Belatrix polerowane w kolorze antracytowym oraz emblematy L&K na przednich błotnikach są dostępne w standardzie.

Reflektory LED Matrix, tylne światła LED z animowanymi kierunkowskazami i elektrycznie sterowana klapa bagażnika również stanowią część rozbudowanej specyfikacji standardowej. DCC Plus i progresywny układ kierowniczy umożliwiają zarówno sportową, jak i spokojną, komfortową jazdę. Tę wersję modelu można łączyć z dowolnym dostępnym układem napędowym.

L&K Suite Design Selection – Twój prywatny salon

Škoda Superb L&K oferuje ekskluzywny pakiet L&K Suite Design Selection z perforowaną czarną skórą/skórą ekologiczną w standardzie. Opcjonalnie dostępna jest skóra/skóra ekologiczna w kolorze koniaku. Wykorzystany materiał jest garbowany w sposób zrównoważony. Zagłówki zdobią wytłoczone napisy Laurin & Klement. Fotele Ergo są podgrzewane i wentylowane – wyposażone w pamięć ustawień foteli, w tym funkcję Smart Comfort Entry oraz funkcję masażu z dziesięcioma pneumatycznie sterowanymi poduszkami powietrznymi. Deskę rozdzielczą i panele drzwi zdobią dekoracyjne wykończenia Softtouch Kida, uzupełnione listwami w kolorze Unique Dark Chrome i nastrojowym oświetleniem. Panele drzwi, podobnie jak górna część tablicy rozdzielczej, pokryte są ekologiczną skórą w kolorze tapicerki siedzeń z podwójnymi szwami w kolorze szarym lub koniakowym. W standardzie znajduje się także przesuwany tylny środkowy podłokietnik i system dźwiękowy Canton z 14 głośnikami.