Aktualności

Nowa era Skody Superb

5eex1afcax0x98774a76c8e9f765a4d23ac61fa56a4aNa chwilę przed światową premierą nowej odsłony flagowego modelu, ŠKODA ukazuje pierwsze detale nadwozia, potwierdzając bezkompromisowe podejście i najwyższe standardy towarzyszące jego tworzeniu.

Prezentując wyjątkowy, wzbudzający emocje wygląd, Superb utrzymuje swoją pozycję jednego z najważniejszych i najbardziej atrakcyjnych modeli segmentu średniego. Projekt wykonano z wielką dbałością o najmniejsze szczegóły. Krystaliczne formy świateł i idealnie wyważone kąty ostro zakończonych krawędzi demonstrują najwyższą jakość wykonania i dążenie do perfekcyjnego wykończenia.

ŠKODA Superb jest jeszcze bardziej precyzyjnie wykonana, wysublimowana i imponująca niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe światła nabrały zdecydowanej ekspresji: kunsztowne wykonanie, precyzyjne cięcie oraz wykorzystanie trójkątnych kształtów i trójwymiarowych motywów tworzą uderzający, rozpoznawalny dla marki styl, nawiązujący do bogatych tradycji sztuki szkła z Bohemii.

Światowa premiera nowej ŠKODY Superb będzie miała miejsce już 17 lutego w Pradze w kompleksie Forum Karlín. Na tym wyjątkowym wydarzeniu obecni będą przedstawiciele mediów, polityki, przemysłu i showbiznesu oraz pozostali goście z całego świata.

Superb piastuje miejsce na szczycie gamy modelowej ŠKODY od 2001 roku. Do końca stycznia 2015 roku czeska marka dostarczyła ponad siedemset tysięcy egzemplarzy pierwszej i drugiej generacji tego modelu, czyniąc z niego jeden z najpopularniejszych pojazdów klasy średniej na świecie. W Polsce model ten zajął w styczniu pierwszą pozycję w swoim segmencie, ze wzrostem 23,15% w porównaniu do stycznia ubiegłego roku.