Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Największe hity Skody na Poznań Motor Show

6cdx1afcax0xd11a4655caad2e278809727b6f1588c5Na zbliżających się najważniejszych targach motoryzacyjnych w Polsce ŠKODA zachwyci odwiedzających bogatą gamą wyjątkowych samochodów. Aż siedemnaście modeli obecnych na stoisku zaprezentuje różne oblicza, wspólnie budujące markę numer 1 polskiego rynku motoryzacyjnego.

Spośród wszystkich atrakcji przygotowanych dla odwiedzających na stoisku ŠKODY tą najważniejszą będzie premierowy pokaz Superba SportLine, wyjątkowej odmiany flagowego modelu marki. Jego wyjątkowy design i komfort zyskały bardziej sportowy wymiar między innymi dzięki czarnym elementom nadwozia, sportowym przednim i tylnym fotelom, designowi progów drzwi czy sportowemu zawieszeniu z XDS.

Model Superb SportLine już wkrótce będzie oferowany w polskich salonach. Będzie dostępny ze wszystkimi wersjami napędowymi poza podstawowymi wariantami silnika benzynowego i wysokoprężnego.

ŠKODA zaprezentuje na targach aż pięć różnych modeli wyposażonych w napęd 4×4: ŠKODĘ Octavia Joy 4×4, Octavia RS 4×4, Octavia Scout, Yeti Outdoor 4×4 oraz Superb Combi 4×4. Szczególna jest tu obecność debiutującej niedawno na polskim rynku Octavii RS z napędem na obie osie.

Odwiedzający Poznań Motor Show będą mogli zapoznać się też z trzema modelami z serii Joy: Fabią, Rapidem i Octavią, które dostępne są w wyjątkowo korzystnej ofercie cenowej w stosunku do bogatego wyposażenia.

Sportowe konotacje modeli ŠKODY będą na poznańskich targach szczególnie dobrze widoczne dzięki silnej reprezentacji modeli z linii Monte Carlo. Cztery z nich pojawią się w Poznaniu – będą to Citigo, Fabia, Rapid Spaceback oraz Yeti. Motor Show w Poznaniu będzie dla odwiedzających także szansą na bezpośrednie spotkanie z samochodami stanowiącymi unikaty w skali światowej – to zbudowane tylko w tej jednej sztuce ŠKODA Rapid SPORT i ŠKODA Superb z wnętrzem projektu Tomasza Ossolińskiego.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska ŠKODY w hali 3A na terenie MTP.