Aktualności

Najnowsze Audi na Fleet Market 2015

Audi A4 i Audi A4 AvantJednym z głównych akcentów zaplanowanych na 24 listopada 2015 r. podczas targów Fleet Market 2015, będzie polska premiera najnowszych modeli z Ingolstadt: Audi A4 i Audi A4 Avant. Podczas tego branżowego spotkania, niemal wszystkie obecne w Polsce marki motoryzacyjne zaprezentują około 100 modeli przeznaczonych dla biznesu. To również wyjątkowa okazja by zapoznać się z najnowszą ofertą sektora paliwowego czy finansowego. Całość odbędzie się w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Nowe Audi A4 Limousine po raz kolejny wyznacza standardy w swojej klasie. Zdecydowane, poziome linie z przodu i z tyłu, podkreślają szerokość pojazdu. Reflektory diodowe lub Matrix LED wraz z kierunkowskazami ze zdynamizowanym sposobem sygnalizowania, to wizualny wyróżnik marki. Nową generację czterocylindrowych, benzynowych silników TFSI zoptymalizowano pod względem zużycia paliwa, emisji spalin i mocy. Systemy wsparcia kierowcy i infotainment są dokładnie takie same, jak w pojazdach klasy luksusowej.

Audi A4 Avant, oprócz najnowszych rozwiązań technicznych, poszczycić się może także największą wśród samochodów segmentu premium przestrzenią bagażową. Bagażnik ma w podstawowej postaci pojemność 505 litrów. Przy złożonym oparciu tylnego siedzenia, powierzchnia ładunkowa zwiększa się do 1510 litrów. Elektrycznie przesuwana osłona przestrzeni bagażowej oraz elektrycznie otwierana i zamykana pokrywa bagażnika, to elementy wyposażenia seryjnego. Na życzenie, dostępne są czujniki sterujące automatycznym otwieraniem i zamykaniem pokrywy bagażnika.