Aktualności

Najnowocześniejszy salon Kia został otwarty w Gdańsku

Jesteśmy dumni, że nasza inwestycja jest pierwszym salonem marki Kia w Europie, od podstaw stworzonym wg jej nowych standardów. Cieszymy się, że do naszych obiektów w Sopocie i Olsztynie dołącza flagowy obiekt w Gdańsku. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich Klientów do skorzystania z szerokiej oferty, którą przygotowaliśmy” – mówi Krzysztof Kulej, Wiceprezes Zarządu.

Wybudowany w ciągu zaledwie roku okazałych rozmiarów obiekt wzniesiono przy tej samej arterii, przy której znajduje się Polsat Plus Arena Gdańsk. Salon samochodowy ma powierzchnię 483 m2, 16 m2 więcej zajmuje warsztat blacharsko-lakierniczy, na serwis przewidziano 427 m2.

Salon marki Kia JD Kulej w Gdańsku został zaprojektowany według nowego układu i zgodnie z nowymi – designem i kolorystyką, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Na fasadę składają się duże przeszklenia oraz elewacja w kolorach szarym i czarnym. Czerwony, jako znak rozpoznawczy salonów marki Kia, to już przeszłość.

Wnętrze salonu zdobią liczne elementy wykonane z jasnego drewna, oświetlone listwami LED. Od wejścia uwagę przyciąga drewniany boks, tzw. Infinity Loop. W gdańskim salonie ma on największy obwód wśród obiektów zaplanowanych w najbliższym czasie do wybudowania w Europie.