AktualnościGry

Nadchodzi sezon 2 EA Sports WRC

Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) ogłasza aktualizację Sezonu 2 dla EA SPORTS™ WRC, która zawiera ulepszoną rozgrywkę oraz nowe wyzwania. Nowa zawartość obejmuje inauguracyjny Rajd Europy Środkowej, składający się z ponad 32 km szybkiego, wymagającego i podnoszącego poziom adrenaliny asfaltu na 12 odcinkach. Aktualizacja zawiera również elementy Przepustki Rajdowej i ponad 60 nowych momentów.

Zainspirowana niedawnym oficjalnym rajdem WRC, nowa środkowoeuropejska lokalizacja wprowadza fanów na szybkie, asfaltowe czeskie drogi. Jest on dostępny za darmo* dla wszystkich graczy od 14 grudnia we wszystkich głównych trybach gry, w tym w Karierze, w różnych warunkach pogodowych i klimatach sezonowych. Wskazówki i porady dotyczące nowej lokalizacji wraz z pełną listą tras można znaleźć na stronie EA SPORTS WRC.

Naszą wizją w Europie Środkowej jest ośmielenie naszych graczy do przekraczania granic i podejmowania skalkulowanego ryzyka podczas wyścigów przez małe wioski, lasy i otwarte pola uprawne. Dodanie Rajdu Europy Środkowej zapewnia ekscytujące wrażenia z gry dzięki szerokim, krętym drogom i wyjątkowym wiejskim trasom – powiedział Matthew Battison, dyrektor kreatywny w Codemasters. To dopiero początek serii ekscytujących aktualizacji, które zaplanowaliśmy dla EA SPORTS WRC i z niecierpliwością czekamy na kolejne w nadchodzących miesiącach.

Oprócz kilku ulepszeń rozgrywki, od 19 grudnia rozpoczyna się nowy sezon Przepustki Rajdowej, oferując graczom szansę na odblokowanie do 30 elementów personalizacji na poziomach darmowym, VIP i EA Play. W Sezonie 2 pojawi się również ponad 60 Momentów, dając fanom możliwość ponownego przeżycia historii WRC. Osiem z tych momentów będzie dostępnych wyłącznie dla członków EA Play.

EA SPORTS™ WRC, oficjalna gra Rajdowych Mistrzostw Świata FIA, jest dostępna na PlayStation®5, Xbox Series X|S i PC za pośrednictwem EA App, Epic Store i Steam.

* Wymaga EA SPORTS WRC (sprzedawanego oddzielnie) i wszystkich aktualizacji gry.