Aktualności

Mistrz niskich kosztów eksploatacji

Skoda FabiaWraz z premierą nowej ŠKODY Fabia, marka przygotowała bardzo atrakcyjną ofertę. Przy zakupie auta, w ramach limitowanej oferty premierowej, tylko za 1 zł Klient otrzymuje Pakiet przeglądów razem z Pakietem pogwarancyjnym lub alternatywnie instalację LPG firmy Landi Renzo do silnika 1.0 MPI.

ŠKODA Fabia – dzięki sprawdzonej technice, dobrej dostępności części, jednej z największych sieci Autoryzowanych Serwisów w Polsce oraz ekonomicznym silnikom – dała się poznać kierowcom jako mistrz oszczędności. Fabia trzeciej generacji podtrzymuje tę dobrą tradycję, a dzięki najnowszej ofercie Pakietu przeglądów za 1 zł, Klient może dodatkowo obniżyć koszty eksploatacji swojej nowej ŠKODY.

Wybierając Pakiet przeglądów, Klient za symboliczną złotówkę otrzymuje obowiązkowe przeglądy, w skład których wchodzą koszty: robocizny, oryginalnych części oraz materiałów eksploatacyjnych zgodnych z planem serwisowym (m.in. oleju, filtra oleju, filtra przeciwpyłkowego, filtra powietrza, płynu hamulcowego i świec zapłonowych). A to wszystko przez pierwsze 4 lata lub do osiągnięcia przebiegu 60 000 km.

Pakiet Przeglądów za 1 zł to dla właściciela ŠKODY Fabia nie tylko pewność, że jego auto pozostanie w rękach profesjonalnych mechaników, ale również spokój, bo przez 4 lata nie będzie musiał on planować wydatków na obowiązkowe przeglądy auta. Ale to nie wszystko. Oprócz niskich kosztów eksploatacji, nowa ŠKODA Fabia nie straci też szybko na wartości. Regularnie serwisowane u Autoryzowanego Partnera Serwisowego auto utrzymuje wyższą wartość przy odsprzedaży, a to kolejny dowód na czysty zysk Klienta. Co ważne, w przypadku sprzedaży samochodu przed upływem 4 lat, Pakiet przeglądów przechodzi na nowego właściciela auta.

W ramach limitowanej oferty premierowej każdy Klient, zamiast Pakietu przeglądów i Pakietu pogwarancyjnego, może również dokupić do swojej ŠKODY Fabia za 1 zł instalację LPG renomowanej firmy Landi Renzo (dla silnika 1.0 MPI). Także w tym przypadku koszty eksploatacji, dzięki znacznym oszczędnościom na paliwie, zdecydowanie zmaleją.