Aktualności

Mercedes-Benz Vans podejmuje współpracę z FB-JELCZ

Firma FB-JELCZ podjęła strategiczną decyzję o modernizacji swojej floty pojazdów, przyznając dealerowi Mercedes-Benz Auto Frelik kontrakt na wymianę części swojej floty. W wyniku tej współpracy przekazane zostały nowoczesne Mercedesy Sprintery Doka z zabudową skrzyniową.

Przejście na nową generację Sprinterów to dla FB-JELCZ nie tylko inwestycja w nowoczesne pojazdy, ale także optymalizacja działań floty. Dzięki innowacyjnym samochodom od Mercedes-Benz, firma będzie mogła zwiększyć swoją efektywność operacyjną.

Samochody Mercedes-Benz Sprinter będą pełniły dwie kluczowe funkcje. Przede wszystkim mają zapewnić komfortowy i bezpieczny przewóz pracowników do miejsca pracy, a także służyć do transportu osprzętu maszyn budowlanych. Wyposażone w nowoczesne rozwiązania logistyczne Sprintery są zoptymalizowane pod kątem maksymalnej wydajności, co przyczyni się do efektywnego przewozu.

Pojazdy zostały wyposażone w nowoczesną ostrzegawczą belkę światła, która znacząco poprawia widoczność aut, zwłaszcza w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak mgła czy mocne opady deszczu. Dodatkowe światło nie tylko zwiększa bezpieczeństwo na drodze, ale także przyciąga uwagę innych uczestników ruchu, co jest kluczowe dla bezpiecznego prowadzenia floty.

Firmie FB-Jelcz dziękujemy za możliwość współpracy. Naszym priorytetem jest budowanie trwałych relacji, opartych na zaufaniu i satysfakcji klienta. Modernizacja floty to kolejny krok FB-JELCZ
w kierunku doskonalenia działalności, podkreślając jej zobowiązanie do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że Mercedes-Benz Auto Frelik może być częścią tej jakościowej zmiany – mówi Tomasz Lee, Kierownik Działu Floty Samochody Dostawcze, Mercedes-Benz Auto Frelik.

– Zależało nam, aby Sprintery z nowej dostawy były spójne z naszą pozostałą flotą samochodów ciężarowych użytkowanych w naszej firmie. Dzięki Panu Pawłowi Szczygłowi z Mercedes-Benz Polska oraz Panu Tomaszowi Lee z Mercedes-Benz Auto Frelik udało się dostarczyć pojazdy Mercedes-Benz Sprinter Doka. Transakcja przebiegła bardzo profesjonalnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za transakcję oraz obsługę na wysokim poziomie. – dodaje Mateusz Ulenberg, dyrektor techniczno-rozwojowy FB-Jelcz.