Aktualności

Limitowane serie wyposażenia JOY

688x650fx0xbe4255653dc45a372c644210f95a91eeSą powody do zadowolenia: od teraz modele Fabia, Rapid, Octavia i Yeti dostępne są w limitowanej serii JOY, gwarantującej jeszcze lepszy stosunek ceny do bogatego wyposażenia.

Czeska marka od wielu lat jest zdecydowanym numerem 1 wśród Polaków, dzięki dobrze dopasowanej do ich potrzeb oraz wyjątkowo korzystnej ofercie. Teraz stała się ona jeszcze atrakcyjniejsza, poprzez wprowadzenie na rynek nowej, limitowanej serii JOY. To wyjątkowa szansa na wzbogacenie wyposażenia kupowanej ŠKODY o dodatkowe elementy.

Modele z serii JOY wyróżniają się z zewnątrz miedzy innymi dzięki przyciemnianym tylnym szybom, obręczom kół ze stopów lekkich oraz specjalnym oznaczeniom JOY.

Wewnątrz ta limitowana edycja zyskała specjalną tapicerkę z ozdobnym, niebieskim obszyciem oraz boczkami wykonanymi z Alcantary, jak również uchwyt na tablet dla pasażerów tylnej kanapy, mocowany na przednim zagłówku. O bezpieczeństwo podróżnych dba natomiast funkcja wykrywania zmęczenia kierowcy, która także jest elementem wyposażenia standardowego modeli JOY.

Dla modeli Fabia, Rapid, oraz Yeti w wersji JOY dostępne są dodatkowo promocyjne pakiety wyposażenia Komfort.