Aktualności

Klienci chętnie wybierają pakiet Sleep

Tysięczny pakiet Sleep trafił do swego odbiorcy w grudniu 2023 roku. Pakiet wprowadzono do oferty wiosną 2023 roku w modelu Jogger, natomiast wraz z nowym Dusterem baza biwakowa Dacii powiększyła się o nowy model.

„Van Life” na wszystkie pory roku

Dla użytkowników Joggera wyposażonego w pakiet Sleep sztuka życia na łonie natury przestaje być aktywnością wyłącznie sezonową. Z roletami zamontowanymi na szybach Jogger staje się całoroczną sypialnią, chroniącą od wiatru, deszczu i światła.

Każdego miesiąca ponad stu klientów zamawia pakiet Sleep Pack przy zakupie nowego Joggera lub w ramach obsługi posprzedażnej (wszystkie Joggery są kompatybilne z tym pakietem). Grudzień 2023 roku: sprzedaż pakietów Sleep przekroczyła pułap tysiąca egzemplarzy.

Pierwsze zamówienia na pakiet Sleep zaczęły napływać w marcu 2023 roku

Pakiet Sleep, którego wprowadzenie na rynek zbiegło się z premierą gamy Extreme, jest pierwszym elementem z gamy akcesoriów InNature oferowanym przez Dacię. Pozwala on przekształcić Joggera w prawdziwą sypialnię.

Dwuosobowe łóżko. Pakiet Sleep składa się z drewnianej skrzyni, dostosowanej do wymiarów bagażnika Joggera, która po rozłożeniu w ciągu niecałych 2 minut tworzy duże, podwójne łóżko z materacem. Łóżko zajmuje całą tylną część kabiny, od oparć przednich foteli po tylną klapę, ponad złożoną kanapą drugiego rzędu siedzeń. W rezultacie powstaje bardzo duża przestrzeń do spania: 190 cm długości, do 130 cm szerokości i około 60 cm odległości od materaca do dachu.

Schowek na bagaże i sprzęt. Po całkowitym złożeniu skrzyni pakietu Sleep w bagażniku Joggera powstaje przestrzeń ładunkowa o pojemności 220 litrów, którą przed niedyskretnymi spojrzeniami z zewnątrz zabezpiecza roleta.

Stolik. Część strefy przechowywania skrzyni pakietu Sleep daje się odchylić ku tyłowi. Powstaje wtedy stolik, na którym można na przykład wygodnie zjeść posiłek pod osłoną otwartej klapy bagażnika Joggera.

Pakiet Sleep waży zaledwie 50 kg, można go zatem w razie potrzeby łatwo wyjąć z samochodu. Jest on dostosowany do wszystkich wersji Joggera, łącznie z tymi, które już krążą po drogach. Można go uzupełnić o liczne akcesoria zwiększające komfort jego użytkowania – rolety na wszystkie szyby oraz zewnętrzny namiot, który daje się spiąć z tyłem Joggera i zwiększa tym sposobem przestrzeń do biwakowania.

Już wkrótce będzie dostępny w nowym Dusterze

„Succes story” Dacii wciąż trwa. Rynkowy debiut nowego Dustera nie mógł się obejść bez pakietu Sleep w wersji odpowiednio do niego przystosowanej, która również pozwala zamienić go w bazę wypadową na kołach.