Motoryzacja to nasza pasja

Blog motoryzacyjny moto-przestrzen.pl | Testy samochodów, nowości, opinie

Aktualności

Klasa V – zwycięzca kategorii Minibus Fleet Cars&Vans 2016

Archivnummer: D21897922-go czerwca 2016 odbyła się gala finałowa plebiscytu Fleet Cars&Vans 2016. Testy przeprowadzane przez decydentów flotowych i menadżerów na Torze Kielce pozwoliły wyłonić zwycięzców poszczególnych kategorii – w tym Klasę V, która zwyciężyła w kategorii „Minibus”.

Test Fleet Cars&Vans, który został zorganizowany na Torze Kielce przy współpracy ze szkołą jazdy Driving Experience, był niepowtarzalną okazją do sprawdzenia samochodów w pełni bezpiecznych warunkach i pod okiem doświadczonych instruktorów. Poza samymi jazdami, dla samochodów dostawczych przygotowane zostały specjalne próby, mające pomóc ocenić kluczowe cechy z punktu widzenia samochodów osobowych. Auta musiały wykazać się w próbach zwrotności, teście przestrzeni ładunkowej, kabiny pasażerskiej, ale również zostały poddane ocenie pod kątem przewidywanych kosztów eksploatacji, cen zakupu oraz wartości rezydualnej.
W kategorii Minibus, wzorowo poradziła sobie Klasa V, zwyciężając bezdyskusyjnie w ocenie jury – jury w pełni złożonego z menadżerów flotowych i decydentów – a więc ludzi, którzy mają bezpośrednią styczność z parkiem pojazdów w firmach.