Aktualności

Hybrydowy Auris bestsellerem wyprzedaży Toyoty

AURIS_DET_01_DPL_2015W salonach Toyoty są jeszcze dostępne egzemplarze nowego Aurisa Hybrid po face liftingu z limitowanej oferty wyprzedażowej. Promocyjne ceny modelu rozpoczynają się od 74 900 zł – po raz pierwszy odświeżony Auris jest dostępny w tak korzystnej cenie. Upusty na kompaktową hybrydę wynoszą maksymalnie 11 500 zł.

Od początku wyprzedaży rocznika 2015 35% sprzedanych Aurisów miało napęd hybrydowy. Klienci Toyoty najchętniej wybierają auta bogato wyposażone. 67% hybrydowych Aurisów, które wyjechały z salonów w czasie wyprzedaży, miało wyposażenie Comfort. Ponad połowa z nich otrzymała dodatkowo pakiet Style, zawierający pełne światła LED i przyciemniane tylne szyby. Co trzeci nowy właściciel hybrydowego Aurisa doposażył auto w nawigację. Najpopularniejszym kolorem okazał się niebieski metalik – wybrało go 30% kierowców.

Hybrydy Toyoty wyróżniają się bogatym wyposażeniem już w standardzie. Hybrydowy Auris Active posiada bezstopniową automatyczną skrzynię E-CVT, automatyczną klimatyzację, 7 poduszek powietrznych, radio z łącznością bluetooth i wiele innych udogodnień. Ponadto najtańsza kompaktowa hybryda na rynku jest objęta nawet 10-letnią gwarancją na zestaw baterii, wykazuje się niezwykłą niezawodnością i pozwala oszczędzać znaczące kwoty dzięki wyjątkowo niskiemu zużyciu paliwa i prostej budowie, pozbawionej wielu części narażonych na zużycie.

W 2015 roku Toyota Auris utrzymała pozycję niekwestionowanego lidera rynku hybryd w Polsce i w Europie.