Gry

F1® 22 prezentuje pierwszy przejazd po torze w Miami

Codemasters® wraz z Electronic Arts prezentują po raz pierwszy rozgrywkę w F1® 22 od EA SPORTS na trasie Miami International Autodrome Circuit tuż przed rozpoczęciem inauguracyjnego FORMUŁA 1 CRYPTO.COM MIAMI GRAND PRIX. Przejazd w wykonaniu bohatera okładki, obecnego lidera Mistrzostw Świata Formuły 1, Charlesa Leclerca pozwala graczom dokładnie prześledzić wyzwania, które czekają dwudziestkę kierowców podczas nadchodzącego weekendu.

 

Tor położony w samym sercu miasta, postawi kierowców i graczy przed wyzwaniem w postaci 19 zakrętów, z których wiele znajduje się w pełnym świetle Hard Rock Stadium, siedziby drużyny NFL Miami Dolphins. Dzięki trzem strefom DRS i długiej prostej start-finisz, na której spodziewana prędkość może wynieść 320 km/h, będzie wiele okazji do wyprzedzania na tym szybkim i płynnym torze o długości 5,41 km.

F1® 22 ukaże się 1 lipca 2022 roku na platformach PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One i PC za pośrednictwem EA App, Origin, Steam i Epic Store. Gracze mogą złożyć zamówienie przedpremierowe na cyfrową wersję F1® 22 Champions Edition, aby uzyskać dodatkową zawartość i dostęp do gry o trzy dni wcześniej. Przez ograniczony czas w edycji Champions Edition dostępna będzie dodatkowa zawartość, w tym ograniczony czasowo pakiet inspirowany kultową panoramą Miami i światłami tego miasta.