Aktualności

Espace ze złotą kierownicą

renault_67418_global_en_Nowe Renault Espace wygrało w kategorii vany w 7. edycji plebiscytu Złota Kierownica magazynu Auto Świat. W plebiscycie zwyciężyło 7 aut, które zdobyły najwięcej głosów czytelników w swoich kategoriach.

Złota Kierownica to jeden z prestiżowych europejskich plebiscytów motoryzacyjnych. Historia plebiscytu sięga 1976 roku. Przyznawane są w nim wyróżnienia dla najlepszych aut prezentowanych w danym roku, które znalazły uznanie w oczach czytelników. W Polsce plebiscyt organizowany jest od 2009 roku przez tygodnik Auto Świat.

O tytuł Złotej Kierownicy 2015 walczyło 38 samochodów w siedmiu kategoriach. W kategorii vany tytuł otrzymało Renault Espace.

Nowy Espace to duży crossover o płynnej linii i masywnej, eleganckiej sylwetce. Nowy model zapewnia jeszcze większą przyjemność jazdy dzięki swojej zwrotności i zaskakującej wręcz dynamice jak na tak duży samochód. Zostało to osiągnięte dzięki znacznemu obniżeniu masy, a także dzięki systemowi Renault Multi-Sense. Jego rolą jest koordynacja wszystkich systemów zapewniających wyjątkową przyjemność i komfort jazdy: układu 4 Control, sterowanego zawieszenia, pracy skrzyni biegów i silnika, jego brzmienia i oświetlenia wnętrza. Nowe Renault Espace ma doskonale doświetlone, przestronne i komfortowe wnętrze. W nowej edycji model zachwyca atrakcyjnym designem z wiszącą centralną konsolą oraz płynną linią, stanowiącą zapowiedź niepowtarzalnych wrażeń z jazdy.